Canlı iddaa Nasıl Oynanır

Canlı iddaa devam eden spor müsabakalarına iddaa yapmanıza olanak sağlayan iddaa türüdür.Bu iddaa türü takip edilmesi kolay heyacanlı ve oranların değişkenliği nedeniyle oldukça fazla tercih edilmektedir.Aslına bakıldığında canlı iddaa oynamanın musabaka öncesi iddaaları ile fazla bir farkı bulunmamakta sadece belli başlı iddaa çeşitleri bu iddaate etkin olmaktadır(Sıradaki golü kim atar,musabakasın bundan sonrasını kim kazanır vb).Şimdi hiç bilmeyenler için canlı iddaa nasıl oynanır hep birlikte bakalım.

Canlı iddaa Nasıl Oynanır

  1. Canlı iddaa oynamanıza olanak sağlayan sitelere yani canlı iddaa sitelerine üye olunur.Burda dikkat etmeniz gereken güvenilir iddaa sitelerine üye olmaktır.
  2. Üye odluğunuz siteye para yatırılır.Artık canlı iddaa oynamaya hazırsınız.
  3. Sitede bulunan canlı iddaa bölümüne tıklanır.
  4. Açılan bölümde o anki canlı iddaa oynan musabakalar görülür ve iddaa oynayacağınız musabaka seçilerek üstüne tıklanır.
  5. Bu musabakala ilgili tüm canlı iddaa oranları karşınıza çıkacaktır.Yapmak istediğiniz iddaa seçilir.Örnek sıradaki golü x takımı atar.
  6. iddaa oynamak istediğiniz miktarı girmeniz ve hemen ardından oynadığınız iddaai onaylamanız yeterli olur.
  7. Artık istediğiniz musabakaa istediğiniz miktarda iddaai canlı iddaa oynadınız.İşte bu kadar kolay.

Artık sizde nasıl canlı iddaa oynayacağınızı öğrenmiş bulunmaktasınız dilediğiniz canlı iddaa sitesini seçebilir ve hemen canlı iddaa oynamaya başlayabilirsiniz.Canlı iddaa siteleri listesi bulablceğiniz yazımızı okumak için tıklayınız ve size en uygun iddaa sitesini hemen seçerek canı iddaa heyacanını sizde yaşayın..

buton