Canlı iddaa Siteleri

iddaa Siteleri 3 Eylül 2015, 15:24 Canlı iddaa Siteleri

Adı üzerinde canlı iddaa musabaka sırasında anında yeni oran belirleyen ve musabakasın 80. dakikasına bile ulaşılmış olsa hala yeni bir gol, beraberlik gibi durumlar üzerinde oynanan bir iddaa türüdür. Canlı iddaa siteleri genellikle, oynanan musabakasın canlı takibi yapılırken yüksek oranlar ile birçok kazancın kapısını aralamaktadır.

Ülkemizde kaçak iddaa kategorisi içerisinde bulunan yabancı iddaa siteleri üzerinden canlı iddaa oynamak ve oranları belirlemek daha karlı ve kazançlıdır. Bu yüzden genel olarak tercihler, bu siteler üzerinde yoğunlaşmaktadır ve iddaaler her an yenilenen oranlar üzerinde paralar yatırılmaktadır. Canlı iddaa siteleri üzerinden hem kazanma talihı daha yüksektir, hem de heyecanı daha fazladır.

Canlı iddaa siteleri üzerinden musabakasın gidişatına göre oynadığınız bir oranda ilk yarı için 1-1 beraberlik 2.0 oranı üzerinden iddaa yatırmışsanız ve 2-1 bitmiş ise diğer ikinci yarı başlangıcı için 2-2 beraberlik için, 2.5 veya 3,5 oranında iddaa yatırarak önceki kaybetmiş olduğunuz oranı geri kazanabilirsiniz.

Göründüğü üzere canlı iddaa sürekli musabakasın gidişatına göre belirlenebilen ve değişiklik gösterebilen oranlara göre belirlenebilmektedir. Bunun yanında bir musabakata kesin olarak takımınızın zafere gideceğinden eminseniz örneğin Galatasaray’ın Fenerbahçe’yi kendi sahasında yenememesi uzun bir dönemden beri bilinmektedir.

Sizde buna göre güçlü bir oranları hiç korkmadan Fenerbahçe’nin zaferine yatırabilirsiniz. Genel olarak musabaka iddaaları talihtan yana izlenim, takip ve takımın başka bir sahada oynayışı, takım içi sakatlık ve hava koşulları ele alınarak oynanması önemlidir. Ayrıca son üç veya beş musabakata takımın nasıl oynadığını ne zaman açıldığını veya baskı kurduğu gibi takiplerinde alınması size daha fazla kazanç ve gelir sağlayacaktır. Genel olarak canlı iddaalerde talih faktörünü ikinci plana dahil etmek daha önemlidir.

Canlı iddaa Yapabileceğiniz Siteler

buton