Canlı iddaa Siteleri Nedir

Genel 18 Mart 2016, 13:04 Canlı iddaa Siteleri Nedir

Canlı iddaa siteleri, online olarak hizmet veren ve iddaa seçenekleri içerisine canlı iddaa bölümlerini dahil eden sitelerdir. İki özelliğin bir arada bulunduğu sitelerin tamamı, yabancı iddaa siteleridir. Türk iddaa sitelerinde canlı iddaa seçeneği bulunmamaktadır. Yabancı iddaa siteleri bu hizmeti sunmakta olup, ülkemizde kaçak iddaa siteleri veya yasal olmayan iddaa siteleri olarak tanımlanmaktadır. Her ne kadar Türkiye’de yasalar gereği, yasal olmayan iddaa siteleri olarak tanımlanıyor olsalar da, lisans aldıkları ya da ofisleri ile hizmet sundukları ülkelerde veya iddaaların ya da oyunların serbest olduğu ülkelerde, yasal site olarak tanınmaktadırlar İçeriklerinde canlı iddaaler ve canlı oyunlar bulunmakta olup, anlık işlemlerin gerçekleştirildiği siteler olarak bilinmektedirler. Hizmetler online olarak sunulmakta ve tüm canlı iddaa siteleri tarafından mobil uygulamalar desteklenmektedir.

Canlı iddaa Siteleri Seçenekleri

Canlı iddaaler, spor karşılaşmaları üzerine yapılan analizleri içeren iddaa türleridir. Canlı iddaa seçeneklerinden bahsedebilmek için, her hangi bir spor dalındaki karşılaşmanın başlamış olması gerekmektedir. Karşılaşma başladığı andan itibaren iddaa seçenekleri devreye girmekte ve karşılaşmanın bitiş düdüğü çalana kadar, seçenekler ve iddaa oranları sürekli değişerek aktif halde kalmakta ya da kapanmaktadır. Canlı iddaalere verilebilecek en güzel örnek, goller olabilmektedir. Karşılaşma başladığı anda, ilk golü kim atar seçeneği belirli bir oranda devreye girmekte ve karşılaşmanın seyrine göre, üyelerin yaptığı analize göre, iddaa oranı sürekli aşağı ya da yukarı yönlü değişmektedir.

Her hangi bir takım gol attığı anda ya da sayı kaybettiği anda, bu seçenek devreden çıkmakta, doğru analizde bulunanlar kazanç elde etmektedir. İlk golü kim atar seçeneği kapanır kapanmaz, sonraki golü kim atar seçeneği devreye girmekte ve musabaka bitene kadar değişik oranlarda aktif kalmaya devam etmektedir. Böylece üyeler, her bir golden sonra ya da sayıdan sonra, yeni bir iddaa yapma talihını yakalamakta ve iyi analiz etmeleri neticesinde, karşılaşma boyunca her bir sayı için ya da gol için kazanç elde edebilmektedir. Aynı anlayış, musabaka içerisindeki farklı olaylar içinde geçerlidir. İlk kartı kim görür, ilk korneri kim atar, ilk kafa golünü kim atar, musabakasın bundan sonraki bölümünü kim kazanır, ev sahibi takım kaç gol atar, deplasman takımı kaç gol atar gibi onlarca seçeneğe canlı iddaa sitelerinde rastlamak ve bu seçenekler üzerinden defalarca kazanç elde etmek mümkündür.

Canlı iddaa Siteleri Avantajları

Canlı iddaa siteleri kullanıcılara kazanç elde edilmesi konusunda karşılaşma devam ettiği sürece sınırsız kazanç imkanı sunabilmektedir. Bahsedilen şekilde takibe dayalı iddaa yapılması durumunda, sürekli bir kazanç elde etmek mümkündür. Canlı iddaa sitelerinin sunduğu en büyük avantajlardan bir tanesi de yayın kanallarından karşılaşma canlı olarak izlenir iken, iddaa yapılabilme imkanının bulunmasıdır.

Bu sayede, üyeler musabakası naklen izlemekte, musabakasın gidişine göre analiz seçenekleri geliştirerek site üzerinden iddaa yapabilmektedir. Özellik ile mobil uygulamaların devrede olması, stadyumlarda ya da kapalı spor salonlarında veya benzeri ortamlarda bulunan şahısların, musabakası seyreder iken, iddaa yapma talihlerının bulunmasıdır. Bu uygulama sayesinde, üyeler hem canlı musabaka izlemenin keyfine varmakta, hem de gsm destekli mobil cihazları ile anında canlı iddaa siteleri hesaplarına giriş yaparak analizde bulunabilmektedir. Aynı özgürlük, istenilen her yerden canlı iddaa yapılabilmesine de imkan sağlamaktadır.

Konutlarda, iş yerlerinde, yollarda, alış veriş merkezlerinde, seyahat halinde iken, kısacası her türlü ortamda ve her anda mobil uygulamalar ya da internet desteği sayesinde, canlı iddaa siteleri üzerinden canlı karşılaşmalara yönelik kazanç elde etme talihını yakalamak mümkündür. Aynı anlayış, oyunlar bölümünde de geçerli olup, canlı iddaa siteleri içeriğinde oyunlar bölümünün yer alması halinde, Türkçe dil desteğinin de sağlandığı gerçek oyuncular ile buluşmanın keyfi yaşanmaktadır. Gerçek oyuncular ile gerçek masalara oturulmakta ve yine gerçek kuripiyeler eşliğinde oyunlara katılarak talihler denenmektedir.

Canlı olarak gerçekleşen bu eylemlerde, heyecan dolu anlar yaşar iken, kazanç elde etme talihını yakalamakta mümkündür. Aynı özellik talih oyunları bölümünde de, canlı iddaa siteleri tarafından üyelere sunulmaktadır. talih oyunları bölümünde yer alan oyun gruplarında çekilişler canlı olarak yapılmakta, bu çekilişin her aşaması üyelere naklen izlettirilmektedir. Bazı siteler, canlı yapılan çekilişler esnasında, çekilişi yapan personel ile konuşma imkanını da üyelere sunmaktadır.

 

buton