Caribbean Stud Poker – Karabik Pokeri

5500-

  Caribbean Stud Poker – Karabik Pokeri

  Caribbean poker diğer bir adıyla karayip pokeri son yıllarda popüler hale gelmiş en zevkli poker oyunlarındandır.

  Karayip adalarından başlayarak Tüm Dünya üzerinde sevilen ve tercih edilen poker türlerinden bir tanesi olmayı başarmıştır.

  Karayip Pokeri‘nin kurallarının basit ve kolay anlaşılır oluşu, Türk poker severlerin tercih etmesinde büyük bir katkısı olmuştur.

  Lisanslı Türkçe Online gazino‘larda oynayabileceğiniz Caribbean Poker oyun kurallarını kısaca özetlememiz gerekirse, kasaya yani krupiyere karşı oynanan bir poker türüdür.

  Yeni: Canlı Caribbean Poker Oynamak için burayı tıklayın.

  Bedava olarak Online Demo Caribbean Poker oynamak için burayı tıklayın.

  Caribbean Poker Kuralları:

  Caribbean poker diğer poker türlerinde de olduğu gibi bir deste yani 52 kart ile oynanan bir pokerdir. Masadaki tüm oyuncular kasaya karşı kazanmak için oynamaktadır, bir masada kasa dışında en fazla 4 oyuncu oynayabilmektedir.

  Her oyuncunun önünde promosyon, Ante ve Bet kutuları bulunmaktadır. promosyon kutusu; buraya koyacağınız tutar online gazino tarafından belirlenir ve sabittir 1 € yada 1 TL gibi promosyonu kazanabilmeniz için ilk dağıtılan kartlarda herhangi bir değişim yapmadan elinizde minumum flush olduğunda yüksek oranlı para ikramiyesini kazanabilirsiniz.

  Caribbean poker de Ante ne anlama gelir, Ante kutusuna konulacak minumum ve maksimum tutarlar Online gazino tarafından belirlenir. Ante kutusuna iddaa koyduğunuzda oyuna girmiş olursunuz.

  Kartlar dağıtılıp elinizi açtığınızda elinizde minumum 1 per varsa ve oyuna girmek isterseniz, Bet kutusuna Ante kutusuna koyduğunuz tutarın tam 2 katını koyarak kasaya karşı iddaa yapmış olursunuz.

  Caribbean Poker Nasıl Oynanır:

  Öncelikle tercihe bağlı olarak isterseniz promosyon kutusuna iddaa koyabilir yada koyma zorunluluğu olmadığından iddaa yapmayabilirsiniz. Oyuna girebilmek için Ante kutusuna iddaa (Para) koymanız gerekmektedir.

  Ante’ye konulan iddaa sonrasında her oyuncuya 5 kart dağıtılır, en son olarak kasa kendine 5 kart alır ve en son aldığı 5. kartı açık olarak bırakır. Bu sayede her oyuncu kasanın elindeki 5. kartı görerek kasanın kazanma olasılığı üzerinde analizde bulunması kolaylaşır.

  Elinizdeki kartları açtığınızda eğer promosyon kutusuna iddaa yaptıysanız ilk olarak promosyonu kazanan bir seri olup olmadığınızı kontrol edersiniz, Flush ve üzerindeki ele sahip olanlar ödeme tablosuna göre iddaa kazanır. Sonrasında elinizde promosyon alabilecek bir seri yoksa ve oyuna girmek için tercihe göre kart satınalabilirsiniz, ekstra kart değişimi için anteye koyduğunuz para tutarınca ödeme yapılması gerekmektedir. İsterseniz kart değişmeden de oyuna girebilirsiniz.

  Caribbean Poker‘de oyunun kazanılması yada kaybedilmesi sizin elinizdeki kağıtların kasanın elindekinden iyi olmasına vede kasanın elinin açık olmasına bağlıdır. Kasanın açabilmesi için en az A ve K yani as, papaz ve üzaeri olması gerekir. Kasanın eli açtığında sizin eliniz kasadan iyi ise, elinizdeki seri göre bet kutusuna koyduğunuz tutarın katlarını kazanırsınız.

  Kasanın elinde açar kağıt olmadığında, sadece Ante‘ye koyduğunuz tutar kadar ödeme alırsınız. promosyon kutusunun kazanmasının kasanın elinin açamasına yada açmamasına bağlı olmadığından eğer ödül hakederseniz ödeme alırsınız.

  Caribbean Poker Ödeme Tablosu:

  Caribbean Poker de aşağıdaki ödülleri kazanabilmeniz için kasanın elinin açık olması gerekmektedir.

  Sizin Eliniz:

  Royal Flush          : 1 – 200

  Straight Flush     : 1 – 50

  Dört Aynı Kart    : 1 – 20

  Full House           : 1 – 7

  Flush                    : 1 – 5

  Straight                : 1 – 4

  Üç Aynı Kart       : 1 – 3

  İki Per                 : 1 – 2

  Tek Per               : 1 – 1

  As + Papaz         : 1 – 1 (Bazı gazino sitelerinde as papaz için ödeme yapılmamaktadır)

  Caribbean Poker promosyon Ödeme Tablosu:

  promosyon kazanabilmeniz için kasanın elinin önemi yoktur. (Kart değişimi yapılmadan gelen eller için ikramiye ödenir) promosyon Tutarı 1 €, 1 $ veya 1 TL dir.

  Sizin Eliniz:

  Royal Flush          : Jackpot’un %100’ü

  Straight Flush     : Jackpot’un %100’ü

  Dört Aynı Kart     : 500 $

  Full House           : 150 $

  Flush                    : 50 $

  Caribbean  Stud (video) Poker Oynanan Siteler:

   

   

   

  buton