Celticbet

2016 yılında açılan yeni sitelerden biri olan celticbet kendine özel tasraımı ile dikkat çekmekte.Celticbette yer alan bilgilere göre site curacou lisanslı bir site.Siteye genel anlamda bakıldığında canlı yardım ekibi hızlı ve güzel cevaplar vermekte.Sitede ecocard gibi güvenilir para yatırma yöntemi aktif.Buna rağmen sitede alt tarafta belirtilen yöntemlerin bir çoğu celticbette bulunmamakta.Sitenin bölümleri arası geçişler hızlı olup bu anlamda iyi demek mümkün.

Celticbet Spor iddaaları ve Canlı iddaa Bölümü

Celticbet spor iddaaları bölümünde futbol başta olmak üzere pek çok dalda iddaa yapma imkanı sunulmuş.Bu bölümdeki iddaa oranları ortalama seviyelerde olup iddaa çeşitliliği için iyi demek mümkün.Canlı iddaa bölümünde ise musabaka sayıları biraz az kalmakta bu bölümdeki çeşitlilik ve iddaa oranları ortalama seviylerde.

Celticbet gazino Canlı gazino ve Diğer Bölümler

Celticbet gazino bölümünde netent slotları bulunmakta.Bunun yanında bşka sağlayıcıların oyunlarıda bulunmakta.Netent gibi bir sağlayıcının oyunlarının bulunması site için iyi bir özellik.Canlı gazino bölümünde ise sitede xprogaming,ezugi ve evolution canlı gazino olduğu bilgisi yazmakta olup canlı yardımdan aldığımız bilgiye göre xprogaming ile çalışmaktalar.Sitenin diğer bölümlerinde ise sanal iddaa ve poker başlığı altında betongames çeşitleri bulunmakta.

Celticbet Para Yatırma ve Çekme

Celticbete banka havalesi ve kartsız işlem ile minumum 100 tl yatırmak mümkün.Ecocard,cepbank ve astropay için ise minumum yatırma 20 tl olarak belirlenmiş.Yine bu yöntemler ile siteden para çekmek mümkün.

Celticbet promosyonlar

300 tlye kadar %100 hoşgeldin promosyonu.Minumum 20 tllik ilk para yatırma işleminize %100 promosyon verilmekte olup alabileceğiniz maksimum promosyon miktarı 300 tl yatırmanız karşılığında 300 tl olarak belirlenmiş.promosyon çevrim şartı minumum 2.00 orandan 10 kez.

%50 pazartesi,perşembe yatırım promosyonu.Pazartesi ve perşembe günleri yapacağınız minumum 50 tllik işlemlerinize %50 promosyon verilmekte olup maksimum 500 tl promosyon almanız mümkün.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 10 kez.

%25 gazino discountu.Minumum 100 tllik gazino kayıplarınıza %25 geri ödeme promosyonu verilmekte olup promosyonun çevrim şartı gazinoda 10 kez olarak belirlenmiş olup bu promosyona çevrim şartı koymak mantıklı olmamamış.

Celticbet Genel Değerlendirme

Celticbet ilk değerlendirme açısından ortalam bir site görüntüsünde gazino ve canlı gazinosunun olması ve ecocardı bulundurması site için artı özellikler.Özellikle iddaa bölümünde çeşitlilik ve oranları artırarak daha iyi bir yere gelmeleri mümkün.Yinede yeni olması nedeniyle kendini ispatalayıncaya kadar dikkatli olunmalı.Sizinde celticbet hakkında yorumunuz varsa yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

buton