Ecobets iddaa Sitesi

Ecobets en yeni açılan iddaa sitelerinden bir tanesi.Siteye ilk giriş yapıldığında hakkımızda bölümünde malta lisanslı olduğu yazmakta.Lisans numarası bölümü ise boş bırakılmış.Siteye ilk baktığımızda bize hiç malta lisanslı bir site gibi görünmedi.Bunun üzerine canlı yardıma bağlanıp para yatırma ve çekme yöntemlerini sorduğumuzda şu an için sadece havale ve cepbank aktif olduğunu öğrendik.Malta lisanslı bir sitede tüm güvenilir para yatırma çekme yöntemleri bulunur.Bu yaklaşımlar ve lisans numarası bölümün boş olması sebebi ile sitenin Malta lisanslı olduğunu düşünmüyoruz.Sitenin bölümlerine bakılldığında gazino slotlarının yer almadığını gördük bunun yanında canlı gazinonun aktif olması tabiki iyi bir özellik.Sitenin tüm bölümleri şu şekilde.

Ecobets Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Spor iddaaları bölümünde ecobetsde başta futbol olmak üzere pek çok dalda iddaa yapmak mümkün.iddaa oranları ise oldukça yüksek.iddaa çeşitliliği ise ortalama seviyelerde.Canlı iddaa bölümünde musabaka sayısı biraz az olsada yine bu bölümde oranlar yüksek tutulmuş durumda.

Ecobets Canlı gazino ve Sanal Sporlar

Ecobets canlı gazino bölümünde hd formatta bakara,roulette ve 21 oyunları bulunmakta.Sanal sporlar bölümünde ise sanal futbol oyunu bulunmakta.

Ecobets Para Yatırma ve Çekme

Ecobets para yatırma yöntemlerinde sadece havale ve cepbank bulunmakta olup 1 gün içinde ecocard yöntemini entegre edeceklerini söylediler.Eğer bu yöntemi dahil ederlerse yazımızda mutlaka düzeltme yapar ve sizi bilgilendiririz.Şu an için bulunan havale ve cepbank yöntemleri için minumum para yatırma 50 tl.Para çekme işlemlerinde ise minumum 100 tl çekim miktarı ile havale kullanılmakta.Bir site için tüm güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerinin bulunmasının önemini yazlarımızda defalarca bahsettik.

Ecobets promosyonlar

  1. 400 tlye kadar %100 hoşgeldin promosyonu.İlk para yatırma işlemlerinizde %100 promosyon verilmekte olup maksimum labailceğiniz promosyon miktarı 400 tl olarak belirlenmiş.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 10 kez.promosyonlar kazanabailceğiniz miktar ise aldığınız promosyonun 10 katı olarak belirlenmiş.Diğer bakiye silinmekte bu oldukça saçma bir uygulama olmuş.
  2. Kombine discount promosyonu.Bu promosyonta kombinelerinizi 1 musabakatan yatması durumunda belli oranlarda promosyon verilmektedir.6lı kombinlerde bir musabakasın yatması halinde %30,10 musabaka ve daha fazlası kombinlerinizin bir musabakata yatması halinde ise %50 promosyon verilmekte.Aradaki komibnelerde promosyon oranları %5 er artmaktadır.
  3. %15 canlı gazino discountu.Canlı gazino kayıplarınızın %15 size iade edilmekte olup promosyonun çevrim şartı spor iddaalarınde 1.30 oarndan 1 kez olarak belirlenmiş.Bu düşük bir çevrim şartı olsada canlı gazino discountuna çevrim şartı koymak saçma bir uygulama.
  4. %15 cepbank promosyonu.Minumum 100 tllik cepbank yatırımlarınıza %15 promosyon verilmekte.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 oarndan 10 kez olup bu promosyontada promosyonun en fazla 10 katını kazanabiliyorsunuz.
  5. %10 havale promosyonu.Minumum 100 tllik havale yatırmlarınıza %10 oranında promosyon verilmekte olup promosyonun çevrim şartı en az 2.00 oarndan 10 kez.
  6. Ecobetsde ecoccard ve astropay para yatırma promosyonları yazsada bu yöntemler sitede bulunmadığından bu promosyonları sizlerle paylaşmıyoruz.Eğer siteye entegre edilirse mutlaka yazımızı düzenleyerek sizlere bildiririz.

Ecobets Genel Değerlendirme

Ecobets malta lisanslı  olduğunu yazsada siteye bakıldığında böle olmadığı görünmekte.Bunun yanında güvenilir para yatırma ve çekme yöntemleri henüz siteye entegre edilmemiş olup sitede canlı gazino bulunması ise olumlu bir özellik.Yeni açılması dolayısıyla dikkatli olunmalı.Sizinde ecobets hakkında görüşleriniz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.

******ÖNEMLİ NOT****BU SİTE www.xn--bahis-irketleri-e6c.com bu sitede iddaa oynatılmamaktadır.Kesinlikle hiçbir siteyle bağlantımız olmayıp size mesaj atan biz değiliz.Bulunduğunuz siteye iyi bakın ve size hangi site mesaj atıyorsa o siteye giderek ilgili itirazinizi yapınız.Bu yazı ecobets hakkında bilgilendirme yazısı olup size mesaj atan site www.ecobets.com dur.itirazlerinizi lütfen oraya yapın.

buton