Ecopayz (Ecocard)

307-

  Ecopayz (Ecocard)

  Ecocard, yeni ismi ile Ecopayz iddaa ve gazino sitelerine para yatırıp çekmede kullanılan bir e-cüzdandır. Bilindiği gibi Türkiye´de yaşayan oyuncuların talih oyunları sitelerine kredi kartı veya havele ile para yatırıp çekmeleri sıkıntılıdır. Bu işin en iyi çözümü ise EcoCard´dır. Ecopayz sayesinde iddaa, gazino veya poker hesabınıza kredi kartınızı kullanarak veya uluslararası banka havalesiyle para yatırabilirsiniz veya başka bir başka Ecopayz kullanıcısına online olarak anında para transferi gerçekleştirebilirsiniz.

  EcoPayz, eski adı ile EcoCard, dünyanın önde gelen güvenilir online ödeme sistemlerinden biridir ve Türkiye’de kullanılabilen tek e-cüzdandır. Hemen hemen her iddaa, gazino ve poker sitesinde geçerli olan Ecopayz, kullanıcılarına bu sitelere para yatırma ve çekme konusunda büyük kolaylık, hız ve güvenlik sağlamaktadır.

  EcoCard ile bir siteden çektiğiniz paranızı ise nakit olarak almak istiyorsanız bunu banka hesabınıza transfer edebilir veya EcoCard Kredi kartı (kontörlü kredi kartı) ile paranızı istediğiniz ATM´den alabilirsiniz. Ecocard ile hesap açmak tamamen ücretsiz olup Ecocard metodunu gönül rahatlığıyla iddaa sitelerinde kullanabilirsiniz. EcoCard, neredeyse bütün iddaa sitelerinde geçerli olan, güvenli ve hızlı bir şekilde para yatırıp çekebileceğiniz bir yöntemdir. Ayrıca bazı iddaa siteleri EcoCard ile yapacağınız para yatırma işlemine karşılık ekstra EcoCard (Ecopayz) promosyonu vermektedir.

   

  Diğer para yatırma ve çekme metodları:

  • Kredi Kartı
  • Cepbank
  • AstroPay
  • Havale
  • EpayCode
  • TLnakit

  buton