Ezugi Canlı gazinolar

2372-

  Ezugi Canlı gazinolar

  Ezugi, 2013 yılında kurulmuş ve son zamanlarda bir çok iddaa ve gazino sitesinde karşımıza çıkan yeni bir canlı gazino platformudur. Stüdyoları Kosta Rica, Belçika, Bulgaristan ve Kamboçya’da bulunan Ezugi Canlı gazino‘sunda canlı roulette, 21 ve baccarat oyunlarını sunmaktadır. Şuan da dünya genelinde 55 farklı gazino ve iddaa sitesi Ezugi Canlı gazino ile çalışmaktadır.

  Çoklu canlı gazino‘ya sahip olan yani birden fazla canlı gazino sunucusu ile çalışan sitelerde bu canlı gazinolardan biri genellikle Ezugi canlı gazino‘dur.

  Aşağıda Türkiye’den müşteri kabul eden ve Ezugi Canlı gazino‘ya sahip olan Türkçe iddaa ve gazino sitelerinin listesini bulabilirsiniz.

   

  Ezugi Canlı gazino’sundan bir görüntü

   

   

  Ezugi Türkçe Canlı roulette :

  Ezugi Canlı gazino oyunları içerisinde, en çok tercih edilen masaların başında Türkçe Canlı roulette masası gelmektedir. Ezugi, bir çok dilde krupiyer hizmeti veren Canlı gazino firmaları arasındadır. Ezugi kalite olarak, güzel ve seksi kızlara karşı sohbet ederek Türkçe roulette oynama imkanı vermektedir.

  Ezugi canlı gazinosunu kullanan Türkçe gazino sitelerinin artması, Ezugi markasının sunduğu canlı gazino oyunlarının tercih edildiğinin bir göstergesidir. Evinizin konforunda gerçek krupiyerlere karşı sohbet ederek Türkçe roulette oynama imkanı veren Ezugi canlı roulette masalarında, farklı limitlerle roulette oynayabilirsiniz.

  Ezugi, Türk Canlı gazino severlerin talebi doğrultusunda Türkçe konuşan krupiyerlere karşı Türkçe roulette oynama imkanı da sunmaktadır. Ezugi canlı gazinolarında hizmet veren Türkçe konuşan güzel krupiyer kızların sayısı her geçen gün artmaktadır.

   

  Ezugi Türkçe Canlı 21 :

  Ezugi canlı gazino oyunları arasında en çok tercih edilen masalardan bir tanesi de Türkçe 21 masasıdır. Sınırlı sayıda canlı gazino firmasının sunduğu Türkçe konuşan krupiyer kızlara karşı Türkçe 21 oynama imkanı, Ezugi canlı gazino masalarını tercih eden lisanslı Türkçe canlı gazino sitelerinde bulunmaktadır.

  Farklı limitlerle istediğiniz her yerden canlı gazino oynama imkanı sunan Ezugi Türkçe 21 masaları sayesinde, sohbet ederek eğlenmenin yanında daha kolay para kazanabilirsiniz. Türkçe 21 tutkunlarının tercih ettiği Ezugi canlı 21 masalarında oynamak için, kaliteli Türkçe canlı gazino sitelerini tercih edebilirsiniz.

   

   

  Ezugi Canlı Baccarat (Bakara) :

  Ezugi Canlı Bakara masaları üzerinde istediğiniz limitteki masaları tercih edebilir, istediğiniz krupiyere karşı sohbet ederek Bakara oynayabilirsiniz. Ezugi canlı gazino masalarında birbirinden güzel krupiyer kızlara karşı oynayarak, daha kolay para kazabilirsiniz.

  Canlı Baccarat oyunu Player – Banker veya Punto – Banco olarak da bilinmesine karşın Türk canlı gazino oyuncuları tarafından Bakara olarak ifade edilmektedir. Ezugi Canlı Bakara masalarında 9 farklı seçenek için iddaa oynayabilirsiniz.

   

  buton