Facesbet

iddaa Siteleri 26 Mart 2016, 23:36 Facesbet

Kırmızı ve siyah renklerin yoğun kullanıldığı işlem platformuna sahip olan facesbet, 2011 yılından beri Türk kullanıcılara hizmet etmektedir. Site içeriğinde lisans hakkında net bir açıklama bulunmadığı gözlenmekte olup, site hizmetlerini oddradar alt lisansı ile yürütmektedir.

Facesbet Hizmetleri

Canlı ve normal iddaaler, canlı ve normal gazino oyunları ve poker oyunları, facesbet hizmetleri olarak sıralanmaktadır. Sayılan tüm oyun ve iddaa seçeneklerinde, adillik ve eğlence ile kazanç elde etme talihı ön plana çıkarılmıştır. Bahse konu işlemlerde, üye memnuniyetini sağlamak ve sorunları gidermek maksadı ile site içeriğinde canlı destek hattı da oluşturulmuş ve 7/24 hizmet vermesi sağlanmıştır.

Facesbet Spor iddaaları

Facesbet spor iddaaları iddaa oranları açısından, ideal sayılabilecek seviyelerde bulunmaktadır. İçeriğe bakıldığında, hentbol, tenis, basketbol ve futbol karşılaşmalarının ön plana çıkarıldığı görülmektedir. Bahse konu tüm karşılaşma çeşitleri popüler iddaaler başlığı altında toplanmıştır. Bilinen tüm favori ligler ve bu liglerde yer alan karşılaşmalar programlara dahil edilmektedir. Alternatif spor dalları arasında ise, masa tenisi, plaj futbolu, boks, dart, kriket, buz hokeyi, badminton, ragby ve Avustralya futbolu bulunmaktadır.

Facesbet Canlı iddaaları

iddaaler bölümüne canlı iddaaler seçeneğini de ekleyen facesbet, bu alanda futbol karşılaşmaları ile buz hokeyi, beyzbol ve tenis karşılaşmalarını ön plana çıkarmıştır. Canlı iddaaler bölümünde de yüksek sayılabilecek iddaa oranları bulunmaktadır. Farklı analiz seçenekleri yüksek iddaaler ile birleştirilmekte ve kazanç talihı daha üst seviyelere çıkartılmaktadır.

Facesbet gazino

Yüzlerce oyun çeşidinin yer aldığı facesbet gazino bölümünde, eğlenmek ve eğlenir iken kazanmak, aynı anda üyeler ile buluşturulan kavramlardır. Popüler oyunlar arasında robin hodd, muse, lights, Frankenstein, evolution, elements ve excalibur gibi oyun çeşitleri bulunmaktadır.

Facesbet Canlı gazino

Evinizin rahatlığında gazino keyfi sloganı ile sektörde yer alan facesbet gazino oyunları, baccarat ve black jack ile rouletteten meydana gelmektedir. Diğer sitelerde olduğu gibi canlı kuripiyeler eşliğinde oynanan oyunlarda talih ve tecrübe ile kazanç elde etmek mümkündür.

Facesbet Poker

Poker oyunlarının da yer aldığı facesbet, bilinen klasik Teksas holdem, kapalı Türk pokeri, Omaha holdem ve süper poker oyun çeşitleri ile üyelerin karşısına çıkmaktadır. Poker bölümüne giriş yapıldığında masalarda yer alan oyuncu sayısı ve online para miktarı üyelere bildirilmektedir.

Facesbet Ödeme Yöntemleri

Banka havalesi, paysafe card, cepbank, webmoney, eco, web nakit ve moneybookers, facesbet para yatırma yöntemlerini meydana getirmektedir. Banka havalesi, webmoney, eco, moneybookers ve web nakit ise, facesbet para çekme yöntemlerini meydana getirmektedir.

Facesbet promosyonları

%30 discount promosyonu, poker jackpot promosyonu, %10 web nakit promosyonu, %100 1.000 Tl ilk üyelik promosyonu, facesbet promosyonları arasında öne çıkan promosyon çeşitleridir. Sayılan promosyonların haricinde, %10 cepbank yatırım promosyonu, facesbet %15 iddaa kayıp promosyonu, facesbet %30 iddaa kombine promosyonu da facesbet promosyonları arasında yer almaktadır.

 

buton