Facesbet Para Yatırma

Genel 28 Mart 2016, 13:34 Facesbet Para Yatırma

Güvenilir para yatırılacak iddaa şirketi arayanlar için önerilecek en güvenli iddaa sitesi Facesbet online iddaa sitesi diyebiliriz.

Facesbet iddaa sitesine yapacağınız yatırımlarda kullanabileceğiniz yöntemler ve bu yöntemlerin minimum, maximum limitlerini araştırdık.

Facesbet iddaa sitesinde para yatırma işlemlerinde kullanabilecek 7 farklı yöntem bulunmaktadır. Para yatırma işlemlerini Havale, Cepbank,Paysafecard, Ecopayz, Webmoney, Webnakit ve Moneybookers seçeneklerini kullanarak gerçekleştirebiliriz. Para yatırma işlemleri ile iligili bilgilendirmeler aşşağıda yer almaktadır.

Facesbet Yatırım Limitleri

Havale ile yapacağınız yatırımlar minimum 25 tl, maximum ise 15.000 tl olabilir. Bu işlem anında gerçekleşmektedir.

Cepbank seçeneği ile gerçekleştireceğiniz para yatırma işlemleri ise minimum 20 tl, maximum ise 1000 tl olabilir. Bu işlem 30 dakika içerisinde gerçekleşmektedir.

Paysafecard ve Webmoney ile yapacağınız yatırım işlemleri minimum 50 tl, maximum ise 15.000 tl olabilir. Bu işlem anında gerçekleşmektedir.

Webnakit yöntemini kullanarak yapacağınız para yatırma işlemleri ise minimum 20 tl, maximum ise 5000 tl olabilir. Bu seçenek ile yapacağınız işlemler anında gerçekleşmektedir.

Ecopayz yöntemi ile gerçekleştireceğiniz para yatırma işlemleri ise minimum 10 tl, maximum ise 10.000 tl olabilir. Bu yöntemde işlemler anında gerçekleşmektedir.

Webmoney seçeneğini kullanarak gerçekleştireceğiniz para yatırma işlemleri ise minimum 10 tl maximum 1000 tl olabilir. Bu işlem anında gerçekleşmektedir.

buton