Fenomenbet

Yaptığımız araştırmalar sonucu karşımıza çıkan fenomenbet yeni açılmış iddaa sitelerinden bir tanesi.Fenomenbet pronetgaming altyapısı ile hizmet vermekte olup lisans bölümünde lisans bilgilerimiz güncellenmektedir yazısı bulunmakta.Buda şu an için herhangi bir lisanslarının olmadığını göstermekte.Site tüm pronetlerle aynı görünüme sahip bir site olup oranlar konusunda pek çok pronet sitesinin çok aşağısında kalmakta.Fenomenbet sitesinde spor iddaaları,canlı iddaa,gazino,canlı gazino,poker,sanal sporlar ve betongames çeşitleri bulunmakta.

Fenomenbet Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Fenomenbette başta futbol olmak üzere pek çok dalda iddaa yapma imkanı size sunulsada oranların oldukça düşük olduğu görünmekte.Canlı iddaa bölümünde ise tüm pronetgaming altyapılı sitelerin ortak sıkıntısı olan musabaka sayısı azlığı ve iddaa seçeneklerinin az olması fenomenbettede görülmekte olup bu bölümdede oranlar piyasanın oldukça altında.Bu oranları yükseltemeleri piyasada tutunmaları için şart.

Fenomenbet gazino,Canlı gazino ve Diğer Bölümler

Fenomenbet gazinosu netent slotlarından oluşmakta olup sayıca yetersiz kalmakta.Bu bölüm mutlaka geliştirilmeli ve çeşitlendirilmeli.Canlı gazinoda ise evulotion ve xprogaming olmak üzere 2 farklı casnlı gazino bölümü bulunmakta.Bunun dışında poker altyapısı olarak klas poker networku kullanılmakta olup sitesnin diğer bölümlerini oluşturan sanal sporlarda sanal futbol ve tenis,betongames çşitlerinde ise bakara poker ve çarkıfelek bulunmakta.

 

Fenomenbet Para Yatırma ve Çekme

Fenomenbet para yatırma ve çekme yöntemleri bakımından iyi diyebilceğimiz bir site.Dünyaca ünlü para yatırma ve çekme yöntemlerini bulundurmaktalar.Fenomenbete aşağıdaki yöntemler ve verilen minumum miktarlar ile para yatırmak mümkün.

 • Banka havalesi ile minumum 100 tl
 • Cepbank ile minumum 20 tl
 • Tl nakit ile minumum 20 tl
 • Neteller ile minumum 20 tl
 • Ecocard ile minumum 20 tl
 • Bocash ile minumum 20 tl

Fenomenbetten aşağıdaki yöntemler ile para çekebilirsiniz.

 • Banka havalesi
 • Tl nakit
 • Ecocard
 • Neteller

Fenomenbet promosyonları

 1. 300 tlye kadar %50 hoşgeldin promosyonu.Minumum 50 tllil ilk para yatırmanıza %50 promosyon verilmekte olup alabileceğiniz maksimum promosyon miktarı 600 tl yatırmanız karşılığı 300 tl.promosyonun çevrim şartı ise en az 2.00 orandan 10 kez.
 2. Cepbank havale %15,astropay,ecocard %5 para yatırma promosyonu.Belirtilen yöntemlerle minumum 20 tl yatırmanız karşılığında promosyon almanız mümkün.Maksimum alabilceğinizpromosyon miktarı 500 tl olup promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 10 kez.
 3. Günlük %15 gazino ve canlı gazino discountu.Günlük minumum gazino yada canlı gazino kayıplarınızın %15 i size iade edilmekte olup promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.

Fenomenbet Canlı Yardım

Fenomenbet canlı yardım 7/24 hizmet vermekte olup çözüm odaklı ve iyi bir canlı yardıma sahipler.Canlı ayrdım hariç diğer sorularınızı aşağıdaki mail adreslerine yollamanız mümkün.

promosyon için       :[email protected]

Finans için       :[email protected]

Belgeler için     :[email protected]

Fenomenbet Genel Değerlendirme

Fenomenbet tipik bir pronet sitesi olup kendini ne oranlar nede promosyonlar açısından farklı kılamamakta.Sitede oranlar oldukça düşük.Canlı yardımın 7/24 hizmet vermesi iyi bir özellik.Tüm pronetler gibi ödeme konusunda sıkıntı yaşatmayacaklarını düşünsekte fenomenbet henüz yeni bir sites olduğundan dikkatli olunmasında fayda var.

buton