Forvetbet 247 – Forvetbet giriş Forvetbet247.com

Forvetbet online iddaa sitesinin Forvetbet8 adresini engellediler. TİB tarafından yapılan bu engelleme sonrası Forvetbet giriş adresi Forvetbet247.com oldu.

Forvetbet iddaa sitesi bu yeni adresinden önce Forvetbet8 ile hizmet veriyordu. Forvetbet8.com adresi 18 Mayıs 2016 tarihinde TİB tarafından 490.05.01.2016.-73219 sayılı karar ile erişime engellendi. Forvetbet lisanssız olarak Türkiye’ye yönelik verdiği iddaa hizmetinden dolayı illegal iddaa siteleri arasında kabul ediliyor. Aslında Forvetbet birçok iddaa sitesi gibi Curaçao’dan devletinden alınan lisans ile online iddaa sitesi deneyimi sunuyor. Ama bu Türkiye’de geçerli olmadığından bazen mahkemeler bazen de TİB sitelerin erişime engellenmesi kararı veriyor.

Forvetbet giriş adresinin engellenmesi artık Forvetbet’in hizmet vermeyeceği anlamına gelmiyor. Forvetbet engellendikten sonra açılan Forvetbet 247 adresi ile Forvetbet hizmetlerine devam ediyor. Eğer forvetbet üyesiyseniz üstteki butona tıklayarak Forvetbet247 adresine ulaşabilir ve hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Üstelik Forvetbet’in bu yeni adresinde eski üyelik bilgilerinizi kullanabiliyorsunuz. Yani yeniden siteye üye olmanıza gerek yok.

Yazı etiketleri: forvetbet giriş • forvetbet yeni adres

24 Mayıs 2016 Yazıldı Forvetbet iddaa

buton