Forvetbet Güvenilir mi?

Forvetbet’ e Giriş İçin Tıklayınız!

Forvetbet iddaa yasağı olmayan bütün ülkelerde vermiş olduğu sayısız hizmetten dolayı yüksek sayıda takipçiye ulaşmıştır. Özellikle Türkiye’ye geldiğinden itibaren iddaa severler tarafından yüksek ilgi ile karşılaşmıştır. Bu ilgileri sitenin sizlere verdiği yüksek iddaa oranları ve promosyonlar nedeni iledir. Forvetbete giriş yapabilir her türlü iddaa oyunlarını oynayabilir ve yüksek iddaa oranlarından yararlanabilirsiniz.

Forvetbet çoğu iddaa siteleri arasında, diğerlerinden farklı olarak site giriş yasağı bulunmayan bir tasarım ile kurulmuştur. Sıradan iddaa sitelerinden daha fazla musabaka oranları veren site, ayrıca birçok musabakaa canlı iddaa olanağı sunması ile nitelikli iddaa kriterlerine uymaktadır. Firma kurmuş olduğu bu siteyi gerek para yatırma ve gerekse çekme işlemlerinizi kolayca halledebilmeniz için sizlere birçok imkan sunmaktadır.

Para çekme veya yatırma işlemlerinizi kolay bir biçimde halledebilmeniz için Garanti Bankası ATM’leri aracılığı ile mevcut hesabınıza para gönderebilir ya da çekebilirsiniz. Ayrıca Forvetbet Ukash, Ecocard ve Neteller gibi yöntemler ile para yatırma ve çekme işlemlerinizi halledebilmeniz için sizlere sunulmaktadır. Neteller ve Ecocard ile ATM kartlarını kendiniz için isteyebilir ve bu kartlar aracılığı ile bütün mevcut ATM’lerden para çekme işleminizi ya da yatırma işlemlerinizi bu kartlar ile yapabilirsiniz.

Herkesin hızlı para kazanabilmesini amusabaka edinerek kurulan bu iddaa sitesi ilk üyeliğiniz için 200 TL promosyon vermektedir. Bu verilen promosyon miktarı mevcut diğer iddaa sitelerinden fazla olmaktadır. Yalnız forvetbet verdiği bütün promosyonları %100 olarak vermektedir. Bunun anlamı ise 200 TL ile yatıracağınız iddaa miktarını sizlere 400 Tl olarak vereceği anlamına gelmektedir.

Sizlerin hesabına verilen bu promosyonlar hesabınıza anında yatmaktadır. Fakat yalnızca beş tam iş günü sonuna kadar beklemeniz gerekmektedir. Bu paranın elde tutulması için 5 defa 1.45 ya da üzeri oranlarla çevirme yapmanız gerekmektedir. Bunun anlamı sizlere verilen para ile 1000 TL değerinde promosyon kazanmanız anlamına gelmektedir.

Forvetbet sizlerin daha fazla para kazanabilmeniz için promosyonlarını ve yüksek iddaa oranlarını sürekli yenilemektedir. Ayrıca site poker network Kahnawake lisanlı olması ve İngiltere merkezli bir güvenlik sistemi ile korunması sitenin daha da çok takipçiye ulaşmasını sağlamaktadır.

buton