Futuriti

911- CANLI SKOR

  Futuriti, Curaçao’da lisanslı olan bir Türkçe Online gazino‘dur ve Türkiye’den oyuncu kabul etmektedir. Online gazinosu özellikle Book Of Ra, Lucky Ladies Charms, Sizzling Hot,  Tha Money Game gibi çok popüler slot oyunları bulundurması sebebiyle oldukça ilgi çekicidir. Hatta Türkiye’de ikamet eden gazino severler için gerçek parasına Book Of Ra, Sizzling Hot gibi oyunları oynayabilmek için tek seçenektir.

  Futuriti gazino, yeni üye olan oyuncularına 3 farklı promosyon sunmaktadır. Oyuncular bu 3 tekliften tekini kabul edebilirler. Bu promosyon seçenekleri içersinde en cazip ve en popüler olanı: 5€ para yatırmanıza karşı alabileceğiniz 50€ promosyondur. Yani sadece 5€ depozito yaparak 55€ ile en popüler gazino slot oyunlarını oynamanız mümkün. Bu promosyonun çevrim şartı ise x50 kattır. Futuriti gazino’ya üye olduktan sonra bu promosyonuzu seçip, para yatırdıktan sonra promosyon anında hesabınıza yansıyacak.

  Diğer iki promosyon seçeneği ise 10€ para yatırmaya karşılık 20 free spins veya 2 kat sadakat puanı şeklindedir. Oyuncular bunlardan birini de seçebilirler.

  Promosyonlardan yararlanabilmek için email ve sms doğrulaması yapmayı unutmayın.

  Türkiye’de ikamet eden oyuncuların kolayca para yatırıp çekebilecekleri yöntem Ecopayz methodudur.

  İhtiyaç duyduğunuz her anda başvurabilmeniz için Futuriti‘nin canlı destek hattı 7 gün 24 saat sizin için hazır beklemektedir.

  buton