Galaxybet

iddaa Siteleri 6 Nisan 2016, 00:53 Galaxybet

Galaxybet hakkında elde edilebilen bilgilere göre sitenin Avrupa da ve Türkiye de işlevinin bulunduğunu görmekteyiz. Temel alt yapısı İngilizce olarak işlenmiş olan iddaa sitesinde çeşitli dil seçenekleri mevcut durumda iken lisansı hakkındaki bilgilere de erişimler sağlanabilmektedir. Galaxybet iddaa sitesi kurulduğu günden itibaren lisansı ile hizmet veren iddaa siteleri arasında yer almakla birlikte söz konusu lisansını Malta tarafından almaktadır. Lisansı numarası ise LGA CL2 489 2012 olarak bilinmektedir. Galaxybet iddaa sitesi hakkındaki daha çeşitli şirket bilgilerine site haznesinde yapılacak olan giriş işlemlerinin ardından sitenin içerisindeki hakkımızda ve türevi sekmelerin tıklanması ile birlikte erişimler hem müşteriler hem de ziyaretçiler tarafından sağlanabilmektedir.

Galaxybet iddaa Seçenekleri

Galxybet iddaa sitesinde sunulan sekme ve kategorize bölümlere bakıldığında en üst kısımda bulunan sekmelerde Galaxybet iddaa seçenekleri ile karşılaşılmaktadır. Galaxybet iddaa sitesinde bulunan iddaa seçeneklerinde ilk olarak spor iddaaları ile karşılaşılmaktadır. Sitenin spor iddaaları seçeneğinde müşterilere futbol, buz hokeyi, basketbol, tenis, hentbol ve voleybol seçeneklerine yer verilmektedir. Aynı zamanda spor iddaaları sekmesinin hemen yan kısmında yer alan canlı iddaa sekmesinden de sitenin spor iddaalarıni canlı olarak yani musabakaların esnasında gerçekleştirebilmek mümkündür. Galaxybet iddaa sitesinde spor iddaalarınin yanında gazino sekmesinin de bulunduğunu ve bu sekmede 21, roulette, slot, baccarat, poker gibi oyun seçenekleri ile müşterilere hizmet verildiğini elde edilen incelemeler arasında tutabilmekteyiz.

Galaxybet Para Yatırma ve Para Çekme İşlemleri

Galaxybet iddaa sitesinde bulunan işlem seçeneklerinden ilkini üyelik işlemleri olarak ele aldığımızda üyelik işlemlerinden sonra gelen işlem seçeneği ise sitenin iddaa seçeneklerinden yarar sağlanabilmesi için para yatırma işlemidir. Galaxybet para yatırma ve para çekme işlemlerinin diğer iddaa sitelerinde de görülebildiği üzere çeşitli yöntemler ile gerçekleştirildiğini görmekteyiz. Söz konusu iddaa sitesinde bulunan iddaa seçeneklerinden yararlanabilmek için gerekli olan para yatırma işlemleri skrill, Paysafecard, visa card, Ukash, Master card, banka transferi yöntemleri ile gerçekleştirilebilmektedir. Para çekme işlemlerinde de aynı yöntemler mevcut durumda iken söz konusu iddaa sitesinin minimum ve maksimum limitleri hakkındaki detaylara site haznesinden erişimler sağlanabilmektedir.

Galaxybet Müşteri Hizmetleri

Galaxybet iddaa sitesinin çeşitli hizmetlerini bir araya topladığımızda Galaxybet müşteri hizmetleri kapsamında incelenebilen bir konu başlığı ortaya çıkmaktadır. Sitenin müşteri hizmetleri kapsamında sunulan hizmet seçeneklerinden bir tanesi de canlı destek servisidir. Canlı destek anlamında sunulan hizmetler 7 gün 24 saat boyunca sunulmakla birlikte sitenin söz konusu servisi sayesinde müşteriler Galaxybet iddaa sitesi hakkında daha çeşitli şirket bilgilerine erişimlerini sağlayabilmektedirler. Aynı zamanda da site içerisinde yaşanabilecek herhangi bir Galaxybet sıkıntı durumunda sitenin canlı destek servisinden çözüm önerileri alınabilmektedir. Galaxybet hakkındaki dilek ve itirazler bu merkez kullanılarak Galaxybet iddaa sitesinin site yetkililerine iletilebilmektedir.

 

buton