gazinobilyoner gazino Sitesi

gazinobilyoner 2015 yılında açılan en yeni gazino sitelerinden bir tanesi.Siteye ilk giriş yapıldığında tasarımsal olarak kendilerine has bir tasarımı olduğunu söylemek mümkün.Sizin için siteleri araştırırken en doğru bilgi vermek amacıyla canlı yardımdan bilgi almaktayız.Sitenin canlı yardımına girip bir kaç soru yöneltmek istedik.İlk bağlanan müşteri temsilcisi bizi başka bir müşteri temsilcisine yöneltti.Bizde lisansların nerde olduğunu sorduk.Malta lisanslı olduklarını söylediler.Malta lisanslı bir sitede sadece neden banka havalesi ve cepbankın olmadığını diğer yöntemlerininde olması gerektiğini söylediğimizde henüz yeni olduğu için olmadığını ve ileride kleyeceklerini söledikten sonra sorularımız üzerine kendilerini fazla ayaladığımızı ve bir daha bunu yapmamız istendi nedenini soruk ve canlı yardımdaki kişi chatten çıktı.

Bunu sizlere neden anlattım söyleyim.Bir sitede canlı yardım oldukça önemlidir.Hemen hemen tüm site hakkında size bilgi verir.Daha soru sorarken soruları kaldıramayan bir canlı yardım ileride sorununuz olduğunda bu sorununuzu nasıl çözebilir.Hiçbir canlı yardım ekibi müşterinin sorusu bitmeden canlı yardımı terketmemelidir.Yinede biz bu bir kişinin yaptığı şeyi siteye maletmiyoruz ve en kısa zamanda bu konuda ilerleme kaydetmelerini tavsiye ediyoruz.

gazinobilyoner sitesi gazino,canlı gazino ve poker bölümlerinden oluşmakta olup.Canlı gazino altyapısını xprogamingten ve poker altyapısı olarakta chipkingsle ortak altyapıyı kullanmakta.

gazinobilyoner Para Yatırma ve Çekme

gazinobilyonerde para yatırma işlemleri sadece havale ve cepbank ile yapılabilmekte olup minumum para yatırma miktarı 30 tl olarak belirlenmiş.Para çekmede ise minumum 50 tl çekmek mümkün.Ecocard,ukash,neteller gibi dünyaca ünlü güvenilir para yatırma yöntemlerinin olmaması ste için büyük bir dezavantaj.

gazinobilyoner promosyonlar

-250 tlye kadar %100 hoşgeldin promosyonu.Sitede ilk para yatırma işleminize 250 tlye kadar %100 promosyon verilmekte olup promosyonun çevrim şartı pokerde 2000 el canlı gazinoda 40 katı roulette,holdem ve 21 için ise 80 katı olarak belirlenmiş.

-10 tl ilk üyelik promosyonu.İlk üyeliğinizde 10 tl promosyon verilmekte promosyonu çekebilmek için en az 50 tl para yatırmak gerekmekte olup promosyonun çevrim şartı pokerde 500 el canlı gazinoda 40 katı roulette,holdem ve 21 için ise 80 katı olarak belirlenmiş.

-%40 çekilebilir rakeback.Poker oyuncuları için rakeback kazançlarının %40 ı iade edilmekte olup minumum 3 tl maksimum 250 tl rakeback almak mümkün.

-%20 canlı gazino discountu.Günlük bir sefer alabilceğiniz bu promosyonta gün içinde minumum 100 tl kaybetmiş lamk gerekmekte.promosyonun herhangi bir çevrim şartı bulunmamakta.

-%10 para yatırma promosyonu.Para yatırmalarınızda %10 promosyon verilmekte olup promosyonun çevrim şartı pokerde 1500 el canlı gazinoda ise promosyon çevrimi dahil değil ve canlı gazinoya aktardığınızda para çekilirken promosyon miktarı direk düşmekte.

gazinobilyoner Değerlendirme

gazinobilyoner yeni açılması güvenilir ödeme yöntemlerini bulundurmaması nedeniyle dikkat edilmesi gerekn bir site.Bunun yanında canlı yardımda daha kibar ve anlayışlı olmalılar.Yinede deneyecek olanlar öncelikle küçük miktarlarla ve içeride fazla bakiye bulundrumadan deneme yapmalılar.Sizinde gazinobilyoner hakkında bilginiz varsa yorum ksımından bizlerive bu yazıyı okuyanları bilgilendirebilirsiniz.

 

buton