gazinoherkul gazino Sitesi

2015 de açılan en yeni gazino sitelerinden olan gazinoherkul sitesine giriş yaptığımızda herhangi bir hakkımızda bölümü yada lisans bilgisi göremedik.Site tasarım olarak pek çok örneği bulunan klas poker altyapısı ile poker hizmeti vermekte olan sitelerle aynı tasarımda.Birbaşka dikkatimizi çeken şey ise canlı yardıma bağlanıldığında canlı yardım üst kısmında gazinokuzey yazması.Bu konuyu canlı yardıma sorduğumuzda her 2 siteyede canlı yardım hizmeti verdiklerini söylediler.gazinokuzeye baktığımızda ise sitenin betconstruct altyapılı bir gazino sitesi olduğunu gördük.Yani tasarım olarak farklılar ama aralarında bir ilişki bulunuyormu bilinmez.Bunun yanında yeni açılan sitelerde aradığımız ecocard gibi güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerinin çoğu henüz sitede bulunmamakta olup sadece cepbank ve havale bulunmakta.Bu açıdan yeni yöntemler ekleninceye kadar dikkatli olunmakta fayda var.Site bölümleri para yatırma ve çekme alt miktarları ile site değerlendirmesini aşağıdaki bölümlerde bulabilirsiniz.

gazinoherkul Bölümler

gazinoherkul pokerklas altyapısı ile hizmet veremekte olup bu bölümde poker okey ve tavla gibi oyunalrı bulmak mümkün.Sitenin diğer bölümlerinde canlı gazino,betongames ve slotlar bulunmakta.Slot bölümünde özellikle netent olmak üzere pek çok sağlayıcnın slotlarının bir arada bulunması site için artı bir özellik.

gazinoherkul Para Yatırma ve Çekme

gazinoherkul para yatrıma ve çekme yöntemleri oldukça kısıtlı olup ecocard,astropay gibi yöntemler bir an önce siteye eklenemeli.Siteye cepbank ile minumum 50 tl ve havale ile minumum 100 tl yatırmak mümkün.Para çekimlerinde ise banka havalesi ile minumum 100 tl çekmek mümkün.

gazinoherkul promosyonlar

  1. %25 günlük canlı gazino discountu.Günlük canlı gazino kayıplarınızın %25 i iade edilmekte olup promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.
  2. %10 para yatırma promosyonu.Her para yatrımanızda dilerseniz %10 promosyon vermekteler.promosyonun çevrim şartı pokerde 2000 el.
  3. Slot oyunlarında günlük %25 discount.Slot kayıplarınızın %25 i günlük olarak iade edilmekte olup promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.
  4. Günlük %30 poker rakeback.Günlük olarak poker oyunlarında %30 rakeback verilmekte.Bu rakebackinde herhangi bir çevrim şartı bulunmamakta.

gazinoherkul Genel Değerlendirme

gazinoherkul henüz çok yeni bir site.Güvenilir para yatırma ve çekmek yöntemlerini bulundurmuyorlar.Bunlar ekleninceye ve site kendini ispat edinceye kadar dikkatli davranılmalı.Sizinde gazinoherkul hakkında görüşünüz varsa yorum kısmından yazabilirsiniz.Herkes bol kazançlı günler.

buton