Golden90

iddaa Siteleri 6 Nisan 2016, 00:54 Golden90

Golden90 hakkında elde edilen çeşitli şirket bilgilerine bakıldığında söz konusu iddaa sitesinin 2004 yılında Türkiye iddaa sektörleri piyasasına adım attığını görebilmekteyiz. Aynı zamanda site içerisinde elde edilen bilgilere göre Montenegro yani Karadağ tarafından sağlanan bir lisansının mevcut durumda olduğunu görmekteyiz. Sitenin daha sonra da Lionbet ismi ile hizmetlerini sunmaya devam ettiği elde edilen detay bilgiler arasında yer almaktadır. Çeşitli alt yapı detaylarına baktığımızda Golden90 iddaa sitesinin Runbet ve Rivalo ile benzer tasarım ve alt yapılarının bulunduğunu görebilmekteyiz. Golden90 hakkındaki elde edilmek istenen daha çeşitli şirket ve türevi bilgilere site haznesine yapılacak olan giriş işlemlerinden sonra ana sayfasının en alt kısmında bulunan hakkımızda sekmesinden erişimler gerçekleşebilmektedir. Golden90 yetkilileri tarafından gerekli görülen detaylı bilgi ve belgeler söz konusu kısımda müşteri ve ziyaretçiler ile paylaşılmış durumdadır.

Golden90 iddaa Seçenekleri

Golden90 iddaa sitesinin ana sayfasına yapılacak olan giriş işlemlerinin ardından sitenin içerisindeki çeşitli grupların sekmeler halinde ayrıldığını görmekteyiz. En üst sekmelere bakıldığında da Golden90 iddaa seçenekleri ile karşılaşılmaktadır. Söz konusu iddaa sitesi yalnızca spor iddaaları kapsamında müşterilerine hizmet vermektedir. Aynı zamanda spor iddaaları sekmesinin hemen yan kısmında bulunan canlı iddaaler bölümünden de sitenin spor dallarına uygun musabakalarını canlı olarak musabaka esnasında iddaa uygulanabilmesi mümkündür. Golden90 iddaa sitesinde sunulan spor iddaalarındeki spor dallarına bakılacak olunursa da futbol, basketbol, voleybol, hentbol, tenis, hokey, buz hokeyi gibi çeşitli seçeneklerde spor dalları ile karşılaşılması mümkündür. Daha çeşitli iddaa seçenekleri incelemeleri sitenin haznesinde bulunan canlı iddaa ve spor iddaaları sekmelerine tıklanması ile birlikte yapılabilmektedir.

Golden90 Ödeme İşlemleri

Golden90 iddaa sitesinde içerisine girişlerin yapılmasının ardından çeşitli işlemler ile karşılaşılabilmektedir. Söz konusu işlemlerden bir tanesi de Golden90 ödeme işlemleri kapsamında müşterilere sunulmaktadır. Sitenin haznesinde bulunan para yatırma ve para çekme işlemleri çeşitli yöntemler ile gerçekleştirilebilirken bu işlem yöntemlerine bakıldığında Cepbank, Ukash, Ecocard, Neteller gibi seçenekler ile karşılaşılması mümkündür.

Para çekme ve para yatırma işlemlerinde sunulan yöntemlere uygun minimum ve maksimum limitler hakkındaki detaylı bilgilere site haznesindeki çeşitli sekmelerden erişimler sağlanabilmektedir.

Golden90 Müşteri Hizmetleri

Golden90 iddaa sitesinde sunulan çeşitli iddaa seçenekleri, promosyon seçenekleri ve çeşitli hizmetleri Golden90 müşteri hizmetleri kapsamında inceleyebilmek mümkündür. Bu müşteri hizmetlerinde sunulan çeşitlerden bir tanesi de canlı destek servisidir. Golden90 iddaa sitesinin canlı destek servisinin sabah 9 akşam 12 saatleri arasında müşterilerine hizmetlerini sunduğunu görmekteyiz. Aynı zamanda bu müşteri hizmetleri kapsamındaki canlı destek servisinden müşteriler site hakkındaki daha çeşitli bilgilere erişim sağlayabilmektedirler. Golden90 iddaa sitesinin müşterileri site içerisindeki yaşayabilecekleri herhangi bir sorun durumunda söz konusu merkezden gereken yardım taleplerini yapabilmekte ve de çözüm önerilerini rahatlıkla alabilmektedirler.

buton