Golden90 iddaa Sitesi

Golden90 2015 yılında hizmete giren iddaa sitelerinden bir tanesi.Golden90a giriş yaptığımızda sağ alt tarafta güvenlik montenegro yazmakta üzerine tıkladığımızda ise Curocou lisanslı olduğu yazıyor.Bu anlamda site montenegromu yoksa curacou lisanslımı anlayamadık doğrusu.Bunun üzerine canlı yardıma girdik ve bu soruyu yönelttik  ve montenegro lisanslı oldukları söyledi.Golden90 sitesi spor iddaaları,canlı iddaa,gazino ve canlı gazino bölümünden oluşmakta.

Golden90 Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Spor iddaalarınde başta futbol olmak üzere pek çok dalda iddaa yapmak mümkün.Bu bölümde musabakaların iddaa çeşitleride oldukça fazla.iddaa oranlarıda iyi diyebilceğimiz düzeylerde.Canlı iddaa bölümünde ise spor iddaaları bölümündeki çeşitlilik maalsef görünmemekte.Canlı iddaa bölümünde iddaa çeşitleri sınırlı kalmakta olup bu bölümde oranlarda biraz düşük.

Golden90 gazino ve Canlı gazino

Goldn90 canlı gazino bölümünde altyapı olarak gamelauncher altyapısı kullanmakta.Açıkçası bu altyapıyı ilk defa duyduk ve güvenilirliği hakkında bir şey söylememiz mümkün değil.gazino slotlarında ise yine çeşitlilik az kalmış durumda.

Golden90 Canlı Yardım

Cumartesi sabah 10 gibi bağlandğımız canlı yardım lisans sorusuna yaklaşık 5 dakika sonra cevap verdi.Bu açıdan hizmetlerini biraz daha hızlanıdrmalarında yarar var.Bunun yanında zopim gibi ücretsiz ve sıradan bir canlı yardım scripti kullanmalarıda gözümünden kaçmadı.Canlı yardım ekibi geç cevap versede kibarlık anlamında oldukça iyi olduğunu söyleyebiliriz.

Golden90 Para Yatırma Çekme

Golden90 para yatırma ve minumum miktarları şöyle.

  • Bank havalesi minumum 100 tl.
  • Cepbank minumum 20 tl.
  • Ecocard 2 tl.

Golden para çekme ve minumum miktarları şöyle.

  • Banka havalesi minumum 100 tl.
  • Ecocard minumum 100 tl.

Golden90 promosyonlar

%50 hoşgeldin promosyonu.Minumum 50 tllik ilk para yatırma işleminize %50 promosyon verilmekte.Sadece banka havalesive cepbank ile para yatırmada geçerli bu promosyonta alabilceğiniz maksimum miktar 100 tl olarak belirlenmiş.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 7 kez.Bu çevrim şartı için ağır diyebiliriz.

%15 Para Yatırma promosyonu.promosyontan yararlanmak için minimum 50 tl yatırmanız gerekiyor.Sadece banka havalesi ve cepbankla geçerli olan promosyonta 24 saat içerisinde maksimum 300 tl alabilirsiniz.promosyonun çekilebilir olması için anaparanın 2 katını en az 2.00 orandan spor iddaalarınde çevirmeniz gerekiyor.

%20 ye varan kayıp promosyonu.Günlük 2000 tlye kadar olan kayıplarınızın %10u,2001tl-9999 tl arası kayıplarınızın %15 i ve 10 000 tl üzeri kayıplarınızın %20 size iade edilmekte.promosyonun çevrim şartı bulunmamakta.

Golden90 Değerlendirme

Golden90 site tasarımı olarak oldukça basit ve kullanışlı olup iddaa oranlarıda iyi seviyeler.Çok fazla müşteri itirazinin olmamasıda oldukça iyi yanlarından.Mutlaka canlı iddaalerde çeşitliliği ve promosyonları artırmalılar.Zopim kullanmalarına karşın hızlı bir cevaplama anlayışları bulunuyor.Sitenin mobil özelliğinden de sitedeki hizmetlerden faydalanabilirsiniz.Sizinde golden90 hakkında bilginiz varsa yorum kısmına yazabilirsiniz.Herkese bol kazançlı günler dileriz.

buton