Grand Royal iddaa Sitesi

Merhaba arkadaşlar, yoğun istek üzerine Grandroyalbet isimli iddaa sitesi hakkında bir kaç araştırma yaptık. Bu yazımızda Grandroyalbet sitesinin güvenilir olup olmadığı hakkında bilgilere erişeceksiniz. Yazıyı dikkatli okuyup seçiminizi iyi yapın. sitelerini seçerken dikkatli olunuz.Grandroyalbet isimli iddaa sitesi 2015 yılının Mart ayında açılmış ve hizmetlerine başlamıştır. Açıldığı günden bu yana adından çok söz ettirmeyi başaramamış olması aslında üzücü bir durum. Böyle bir durumun neden olduğu ise insanların kafasında soru işareti bırakabiliyor. Çoğu genelde hep aynı yerden lisans alırlar. Grandroyalbet sitesi de lisansını Master Gaming’den almıştır. Lisans numarası ise License #5536/JAZ. ‘dır.Grandroyalbet sitesine ilk üye olduğunuzda yaklaşık olarak %100’lük bir Hoşgeldin promosyonu alıyorsunuz. Aldığınız promosyon en fazla 250 TL tutarında olabiliyor. Hoşgeldin promosyonu dışında 4 adet daha promosyon imkanınız vardır.
promosyonlar: 
– %50 Cepbank promosyonu
– %15 Canlı gazino promosyonu
– %15 Spor iddaaları promosyonu
– %50 Sanal iddaa Kombine promosyonuGrandroyalbet sitesi aynı zamanda mobil kullanıcılar içinde mobil uyumlu bir temaya sahiptir. Telefon veya tablet üzerinden siteye giriş yapmak istediğinizde site sizi otomatik olarak mobile.grandroyalbet.com adresine yönlendirecektir. Aynı zamanda Canlı Destek Hatlarının da olduğunu görmekteyiz. Para yatırma işlemlerinizde ise Cepbank ve Havale yollarını görmekteyiz. Bu yönüyle oldukça eksik kaldığını söyleyebiliriz.Min. para yatırma limitleri:
Havale ile : 50 TL
Cepbank ile : 20 TL
Ancak cepbank ile para yatırdığınızda %50 Cepbank Turbo promosyonu almaya hak kazanıyorsunuz.Grandroyalbet Güvenilir mi?
Grandroyalbet sitesi hakkında genel bir şey söyleyemiyoruz. Henüz kendisini iyi yerlerde görememekteyiz. Ama yine de siz bilirsiniz. Para yatırmak isterseniz  en düşük yatırma limitini uygulayın. Ancak daha güvenilir olan Tipobet’i seçerseniz kesinlikle güvenilir olduğunu söyleyebiliriz. hakkında daha detaylı bilgiler için sitemizi takip etmeye devam edin. 

buton