GrandBetting iddaa ve gazino Sitesi

Grandbetting iddaa ve gazino sitesi telefonlarımıza gelen mesajla öğrendiğimiz yeni açılan bir site.Betkuruş ve betin gibi sitelerden tanıdığımız Malta’dan hizmet vermekte olan Ermenistan’a ait betconstruct altyapı sağlayıcısı tarafından oluşturulduğu bilgisi yer alıyor.Ancak sağlayıcının tipobet-girisler bölümünde grandbetting’i henüz göremiyoruz.Site bilgilerine baktığımızda Total Gaming Solutions B.V. şirketine ait olup,2003’den beri iddaa piyasasında bulundukları bilgisi yer almaktadır.135782 numarası ile curacao lisans denetleme kurulunun kontrolünde olduklarını belirtmişler.Tasarım olarak betkuruşun kopyası olan sitede sarı ve siyah tonları kullanılmış.Canlı iddaaler,spor iddaaları,sanal sporlar,gazino,toto,canlı gazino ve oyunlardan oluşan bölümleri başlıklar halinde inceleyelim.

Grandbetting Spor iddaaler ve Canlı iddaaler Bölümü

Spor iddaalarınde 30’a yakın spor türü bulunuyor.Bu kadar çok tür bulunmasına rağmen musabaka sayısı ve iddaa seçeneklerinin az olduğunu görüyoruz.iddaa oranlarında piyasa ortalamasının üzerine çıkan sitede iddaaciler için cazip oranların bulunduğunu söylemeliyiz.
Canlı iddaaler bölümünde futbolun ön plana çıktığı görülürken seçenekler az olsada burdaki iddaa oranları da gayet iyi seviyelerde.Yeni açılmış olmanın verdiği bir bonkörlük mü bunu ilerleyen zamanlarda daha iyi anlayacağız.

Grandbetting gazino,Canlı gazino ve Diğer Bölümler

gazino bölümünde başta netent olmak üzere 6 sağlayacının desteğinin almışlar.Ancak bu sağlayıcıların sadece popüler slotları ve video poker bulunuyor,görmeye alıştığımız oyunları göremedik.gazino bölümünün geliştirilmesi gerekiyor.
Basit bir görünüme sahip olan canlı gazino bölümünde roulette,21,poker ve baccarat oyunları bulunuyor.Masa sayılarının roulette 2,21 4,baccarat 2 ve poker 1 olduğu canlı gazinonunda zenginleştirilmesi ve profesyonel bir görünüme sahip olması gerekiyor.
Sanal sporlar bölümünde 30’a yakın spor türünün siz iddaacilerin hizmetine sunulduğunu görüyoruz.
Oyunlar başlığı altındaki bölümde en çok oynanan oyunlardan tavla ve ayrıca çin pokeri bulunuyor.Tavla oyununa ulaşmayı kolaylaştıran sitede ayrıca ana menülerdeki başlıklar arasında da görebilirsiniz.
Toto(havuz iddaai) bölümünde ise hepimizin bildiği gibi 1 kupondaki 15 seçmece musabakasın sonucu için ev sahibi galibiyeti,beraberlik,deplasman galibiyeti seçenekleri üzerine analiz yapıyorsunuz.Minimum 3 TL oynayabildiğiniz kuponunuzla büyük çekilişle 50.000£ kazanma talihınız da bulunuyor.
Ayrıca sitenin en üst kısmında fantazi spolar ve borsa bölümüde  iddaaciler için yer alıyor.musabakaları anlık olarak takip edebileceğiniz canlı sonuçlar linkide sitede bulunmaktadır.

Grandbetting Para Yatırma – Çekme

Her ne kadar canlı gazinonun olması olum bi işaret olsada,ekonomik ve güvenilirlik açısından kendisini kanıtlamamış bir site için ödeme yöntemlerinde sadece cepbank ve banka havalesinin bulunması büyük eksiklik olmuş.Bu konuda site yetkililer yakında yeni ödeme yöntemlerinin eklenceğini belirttiler.Bu durum değişene kadar yatırma ve çekme işlemleriniz için cepbank ve banka havalesi bulunuyor.

Grandbetting promosyonlar

%100 İlk Üyelik promosyonu 250 TL

Bu promosyon 12 Ağustos 2015 ile 12 Kasım 2015 tarihleri arasında geçerlidir.İlk yatırımınızın %100ü kadar olup minimum 50 TL,maksimum 250 TL alabiliyorsunuz.Cepbank ve banka havalesi yöntemleri ile yatırmanız gerekiyor.Yatırım miktarınızı en az 1.30 oran ile spor iddaalarınde çevirdikten sonra alacağınız promosyonu çekebilmek için en az 1.85 orandan 7 kez çevirmeniz gerekiyor.

Sitede ayrıca %25 canlı gazino discountu,%20 gazino discountu,,bedava iddaa imkanı,jackpot ve iddaai bozdur başlıkları altında promosyonlar bulunuyor.

Granbetting Genel Değerledirme

Betconstruct altyapısıyla birlikte yeni açılan bir site.Daha önce bu altyapıyı kullanan bilinir,güvenilir siteler var ancak her yeni sitede olduğu gibi dikkatli olmakta fayda var.Hazır bir taslak üzerine açılan sitenin tasarımın sade ve basit kaldığını görmekteyiz.Bölümlerin ve içeriğin geliştirilmesi gerektiğini görüyoruz.Buna rağmen iddaa oranlarının gayet iyi seviyelerde olduğu görmezden gelinmemeli.Yeni açılan bir sitenin canlı gazinosunun bulunması ekonomik güç olarak olumlu ancak ödeme işlemlerinde lisanslı ve bilindik bir yöntem olmaması büyük bir handikap.promosyonlar ise kullanmaya elverişli görünüyor.Siz değerli okuyucularımıza tavsiyemiz; temkinli olmanız ve oynamak isteyenlerin küçük miktarlarda işlem yaparak siteyi tartmalarıdır.Herkese bol talihler.

 

—-Önemli Uyarı—Bu yazı sadece grandbetting sitesi hakkında bilgi verilmek için yazılmış olup.Siteyle ilgili sms yollama vb itirazlerinizi sitenin kendisi olan www.grandbetting.com adresine yapınız.Sitemizin hiçbir siteyle bağlantısı bulunmamaktadır.

buton