Güvenlik!

352-

  Güvenlik!

  iddaa Siteleri ile ilgili En Çok Sorulan Sorular:

  • iddaa Siteleri Güvenli mi?
  • Hangi iddaa Siteleri Güvenli ?
  • En İyi iddaa Sitesi / En İyi iddaa Siteleri
  • En Güvenilir iddaa Sitesi / En Güvenilir iddaa Siteleri vs.

  Paramızı yatırıp para kazanmak için iddaa yapacağımız sitelerin elbetteki güvenilir olması gerekmektedir. Eğer kazandığımız parayı alamayacaksak o iddaa sitesinde iddaa yapmanın ne anlamı kalır. talih oyunları seven birisi olarak paramızı sadece tercihlerimize göre iddaa yaparak riske ederiz. iddaa sitesinin güvenilir olup olmamasına değil.

   İnternetten iddaa oynamak kuşkusuz bize bir çok kolaylık ve avantaj sağlamaktadır. Daha yüksek oranlar, canlı iddaa, çok daha fazla iddaa seçeneği, promosyonlar vs. Kısacası Online iddaa Siteleri bu işe başka bir tat getirmiştir.

  Bununla beraber malesef bu işi kötüye kullanan dandik, lisansız, kısacası kötü iddaa siteleri oyuncuları mağdur edebilmektedir. iddaa severlerin online iddaa oynama zevkini ve kazanma sevinçlerini, oyuncunun kazandığı paraları ödemeyerek zehir etmektedirler. Ancak güvenli iddaa siteleri de her zaman vardır ve var olacaktır.

  Bu sebepten dolayı bir iddaa sitesinde hesap açıp oynamadan önce o siteyi biraz incelememiz gerekmektedir.

  Bir iddaa Sitesinin Güvenli / Güvenilir Olduğunu Nasıl Anlarım?

  • iddaa Sitesi kesinlikle lisanslı olmalı. Bir iddaa sitesinin güvenli / güvenilir olabilmesi için ilk şart Lisansı olmasıdır. Lisansı olmayan iddaa sitesinde asla oynamamalısınız. Hakkımızda bölümünde veya sitenin alt kısmında lisans ile ilgili bilgi bulunmaktadır. (Sitemizde özellikle sadece Lisanslı iddaa sitelerini paylaşıyoruz.)
  • iddaa Sitesinde Canlı Yardım olmalı. Hakkımızda bölümünde adres ve telefon numaraları belirtilmiş olmalı. Kuşkusuz Canlı Yardım / Destek Sayesinde iddaa Siteleri Oyunculara daha iyi hizmet verebilmektedir.
  • iddaa Sitesi Diğer Dillerde de Hizmet vermeli. Sadece Türkçe olarak hizmet vermemeli, diğer dillerde de hizmet vermeli. En güvenilir iddaa siteleri en çok dilde hizmet verenlerdir.  ( Yani ilgili iddaa Sitesi, sadece Türkçe iddaa Sitesi olmamalı, başka ülkelerde de hizmet vermeli. )
  • iddaa Sitesinin gazino, Poker gibi diğer oyun hizmetleri olmalı. Yani iddaa Sitesi bu sektöre yatırım yapmış ve kalıcı olmayı hedeflemiş olmalı, gelip geçici, çalıp kaçıcı olmamalı. Bir iddaa Sitesinin, gazino, Poker vs. diğer talih oyunlarını oynatması o iddaa sitesinin bu sektörde tecrubeli ve güvenli / güvenilir olduğunun bir göstergesidir.
  • Para Yatırma seçenekleri fazla olmalı. Para yatırma seçeneklerinin fazla olması bir sitenin güvenliği açısından da önemli avantajdır. Dikkat: Sitenin altında para yatırma seçenekleri tıklanıyor olmalı! Resim Olmamalı. Mesela Visa MasterCard Neteller gibi amblemleri tıklanıyor olabilmeli. Eğer tıklanmıyorsa bu bir resimdir ve başka sitelerden alıntıdır.

  Bu kritelere uygun iddaa sitelerinde iddaa oynadığınız sürece hiç bir sorun yaşamazsınız. Online iddaain avantajlarını ve keyfini yaşarsınız.

  Not: Tüm gazino promosyonları ( www.xn--bahis-irketleri-e6c.com.com ) olarak sayfamızdaki listelerde paylaşmadan önce sitelerin güvenlik açısından kendimiz inceliyoruz. Ve sadece Güvenilir olduğu kanaatına vardığımız iddaa sitelerini paylaşıyoruz.

  Aksi olan kötü iddaa sitelerinide Kara Liste bölümünde sizler işe paylaşıyoruz. Bu konuda sizde bizlere yardımcı olabilirsiniz, güvenilir olmadığını düşündüğünüz siteleri [email protected]/* */ adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

  • Kara Liste (Kötü iddaa Siteleri)

  buton