Bet Tv İzle Tarafbet Tarafbet Giriş

Hakkında

tipobet Dünyaca ünlü İngiliz iddaa şirketi Sportingbet’ in bir iştirakidir.Şirket İngiltere borsasında uzun yıllardır hizmet vermektedir. tipobet’ nun arkasındaki güç sayesinde Türk piyasasında da adını kısa sürede duyurmuş ve sayılı şirketler arasına adını yazdırmıştır. Sportingbet Türkiye’ de ilk Türkçe iddaa sitesini yayına sokmuş şirkettir. İlk markası olan Süperiddaa’ in ardından geçtiğimiz yıllarda tipobet markası ile de Türk kullanıcılara hizmet vermeye başlamıştır. tipobet modern arayüzü ve eğlenceli tasarımı ile Türk kullanıcıları kendisine kısa sürede bağlamıştır. Pek çok yenilikle Türk pazarına giren tipobet Türk iddaa piyasasına yepyeni bir soluk getirmiş ve rakipleri ile arasını kısa sürede açmıştır. Şuan Tük piyasasında 4. yılı yaşayan tipobet en çok Türk oyuncuya sahip 3. şirket konumundadır.

tipobet’ ya para yatırma ve çekme işlemleri tamamiyle Avrupa Birliği yasalarıyla güvence altına alınmıştır. Merkezi İngiltere’ de bulunan şirket alınması oldukça zor olan İngiltere lisansına sahiptir. Bu lisans gereği sürekli denetlenmekte ufak eksikliklerde dahi büyük cezalar alabilmektedir. Bu yüzden genellikle diğer iddaa şirketleri İngiltere lisansını tercih etmemektedir. Hollanda’ da merkezi bulunan şirket şuan Türk oyunculara hizmet veren en güvenilir iddaa şirketlerinden birisidir. tipobet’ ya üyelik gerçekleştirildikten sonra pek çok para yatırma ve para çekme seçeneği sunulmakta, para yatırma işlemleri 128 bit şifreleme ile şifrelendiğinden güvenlik konusunda her hangi bir sıkıntı yaşatmamaktadır.

tipobet iddaa oynatan bir şirket olduğu gibi gazino ve poker alanında da oldukça iddialıdır. gazino’ sunda 21, masa pokeri, rus pokeri, süper poker, amerikan roulettei gibi bilindik gazino oyunlarını barındırmasının yanında en gelişmiş yazılımlardan birisini kullandığı için bu oyunları farklı biçimlerde ekranınıza getirmektedir. 100 lerce oyun çeşidi arasında seçim yapmakta zorlansanız da tipobet size sıkılma imkanı tanımamaktadır. Bünyesinde büyük bir canlı gazino’ da bulunduran tipobet Canlı gazino’ da canlı 21, canlı roulette ve canlı bakara oyunlarına ulaşabilirsiniz.

tipobet Poker bölümünde her saat yüzlerce oyuncu bulunmakta buda sizin bazı sitelerde olduğu gibi rakip bulamamanızı engellemektedir. Texas holdem poker, Omaha poker gibi Dünyaca ünlü poker oyunlarının yanında Türk müşterilere özel Kapalı Türk Pokeri’ de oynatmaktadır. Poker bölümünde farklı yazılım seçme ve özel ayarlar yapma talihınızda bulunur.

tipobet müşteri hizmetleri oldukça yardımsever ve ilgilidir. Müşterilerine sıkıntı yaratmamak için elinden geleni yapan firma sahip olduğu sorumlulukların farkında olarak müşteri hizmetleri personelini özel kişilerden seçmiştir. tipobet’ ya üye olarak sizde bu kaliteli siteyi yaşayabilirsiniz.