Hayal gazino

 iddaa aleminde gazino sitelerinin önemli bir yeri bulunuyor.Spor türüne yapılan iddaalerden daha büyük meblağların döndüğü gazinoları sizler için detaylı olarak inceliyoruz.Bu yazımızda bir gazino sitesi olan Hayalgazino hakkında araştırmalarımızı ve yorumlarımızı aktaracağız.Firma bilgileri ve hakkında bölümü bulunmayan sitenin jasminbet ile ortak merkezli ve site sahiplerinin aynı olduğunu öğrendik.Lisans olarakta yine jasminbet üzerinden aynı lisansı kullandıklarını söylediler.

Hayal gazino altyapısını pokerklas ve playtech yazılım şirketlerinden sağlamakta.Dolayısıyla çoğu pronetin ve bazı sitelerin kullanığı poker klas altyapısı ile bu sitelerdeki kişilerle okey,tavla ve poker çeşitlerini oynamış oluyorsunuz.Poker oyunlarını bu altyapıdan alan sitelerden oynayan pokerciler masadaki kişilerin kullanıcı adlarından önce oynadıkları siteyi yazdığını görmektedir.Canlı gazinoda ise xprogaming altyapısı kullanılmakta olup evolution canlı gazino altyapısının olmaması site için büyük bir handikap.Bu oyunların yanında yine klas poker altyapısı kulanan tüm sitelerde bulunan beton games(poker,bakara,çarkıfelekte) oyunlarıda gazino milyon da bulunmakta.

Sitede para yatırma yöntemi olarak cepbank ve havale bulunmakta olup ukashı ise manuel bozmaktalar.Güvenilir ödeme yöntemlerinden ecocard neteller vs sitede bulunmamakta. Site promosyonlar yönünden zayıf kalsada sitede bulunan promosyonlar şu şekilde.

Hayal gazino promosyonlar

Günlük %30 Canlı gazino Discountu(Kayıp promosyonu)

Günlük minumum 50 tl lik kayıplarınıza %30 discount verilmekte.Tl nakit ve ukashla para yatırmanız ve canlı gazinoda kaybetmeniz halinde ise bu promosyon %25 e düşmekte.Discountun herhangi bir çevrim şartı olmayıp istediğiniz yerde kullanmanız veya çekmeniz mümkün.

Günlük %25 Slot Kayıp promosyonu

Günlük gazino slotlarında kaybettiğiniz miktarın %25 si iade edilmekte olup bu promosyonun herhangi bir çevrim şartı bulunmamakta.

Genel Değerlendirme

gazino sitelerinde aranan en önemli özellik tasarım ve ödeme yöntemleridir.Günümüzde kendine özel tasarımlarıyla dikkat çeken onca gazino sitesi açılmışken hayal gazino bir çok pronette görebilceğiniz oyunları size sunmakta.Bunun yanında güvenilir ödeme yöntemlerinin hepsinin sitede olmaması ve ukashı manuel bozmaları bizi biraz düşündürdü.Bunların yanında ödemeler konusunda fazla bir sıkıntı yaşayacağınızı zannetmiyoruz.Sizinde gazino hayal hakkında fikriniz varsa yorum kısmından bizleri ve bu yazıyı okuyanları bilgilendirebilirsiniz.Herkese bol kazançlı günler.

 

buton