Hepsiiddaa 108 giriş Hepsiiddaa108 mobil

Online iddaa sitesi youwin adresini www.hepsiiddaa108.com olarak değiştirdi. Hepsiiddaa 108 üzerinden youwin iddaa sitesine giriş yapabilirsiniz.

Youwin’e giriş için tıkla!!!

Türkiye’de en çok tercih edilen iddaa sitelerinden birisi olan Youwin (Hepsiiddaa) iddaa sitesinin hepsiiddaa101 olan adresi 13 Ağustos 2015 tarihinde TİB tarafından engellendi. Youwin’in engellenmesinin sebebi ise yurt dışı iddaa sitelerinin Türkiye’de ikamet eden kullanıcılara hizmet vermesinin yasak olmasıdır. Youwin yurt dışında yerleşik bir firma olduğu için TİB direkt olarak erişim engelleme kararı almakta ve sitenin hizmet vermesini engellemeye çalışmaktadır. Her ne kadar youwin’in giriş adresi engellenmiş olsa da firma hemen yeni bir adres açarak yola devam edebiliyor. İşte şuanda geçerli youwin sitesi olan www.hepsiiddaa108.com adresi de böyle bir olay sonuna açıldı. Youwin üyeleri hepsiiddaa101 adresininin engellenmesinin ardından siteye girişte sorun yaşayan müşterilerden oldukça fazla itiraz aldı. Çünkü sitenin yeni adresi üyelere hemen duyurulamadı. Böyle bir durumda üyeler eski adrese girmek istediklerinde engel sayfası ile karşılaşınca sitenin kapandığını düşündüler. Ancak böyle bir durum yoktur. Youwin sitesi yeni adres üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir. Hepsiiddaa 108 adresini kullanarak youwin sitesine ulaşabilirsiniz.

Hepsiiddaa’e giriş için tıkla!!!

Hepsiiddaa 108 yani youwin sitesi WinUnited Limited’in bir markasıdır. Winunited firması Level 1, 271, Tower Road, Sliema SLM 1600, Malta adresinde hizmet vermektedir. Youwin hepsiiddaa iddaa sitesinde spor iddaaları, canlı iddaa, sanal sporlar, gazino ve canlı gazino alanlarında iddaalarınizi yapabilirsiniz. Youwin iddaa sitesine üstteki link üzerinden üye olursanız 250 TL ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz. promosyonu kazanmak için yapmanız gereken youwin’e üye olmak ve hesabınıza 250 TL yatırmak. Hesabınıza ilk seferde 250 TL yatırırsanız 250 TL de youwin iddaa sitesi size promosyon verecektir. Youwin’e cep bank, kredi kartı, astropay, banka havalesi ve ecopayz yöntemleri ile para yatırabilirsiniz. Youwin’den para çekmek içinse banka havalesi ve ecopayz yöntemlerini kullanabilirsiniz.

Yazı etiketleri: hepsiiddaa giriş • hepsiiddaa yeni adres • youwin giriş • youwin yeni adres

24 Ekim 2015 Yazıldı Youwin – Hepsiiddaa

buton