Hepsiiddaa 301 – Youwin yeni adresi Hepsiiddaa301.com

Türkçe iddaa sitesi Hepsiiddaa yani Youwin adresini hepsiiddaa301.com olarak değiştirdi. Hepsiiddaa 301 adresinde iddaainizi oynayabilirsiniz.

Türkiye iddaa sektörüne yönelik hizmet verip üyeler tarafından uzun süredir güvenilir hale gelen iddaa sitelerinden birisi olan Youwin adresini yine değiştirdi. Geçtiğimiz günlerde viral bir reklam ile Türkiye gündemini oldukça meşgul eden youwin işini ciddiye alan ve iyi yapan bir sitedir. Malta üzerinden lisanslı olarak iddaa hizmeti veren sitenin Türkçe adresi ise Hepsiiddaa.com olarak belirlenmiştir. Ama bu adres ilk açıldığı tarihten sonra sık sık engellenmiş ve bugün Hepsiiddaa301 adını almıştır. Youwin’in engellenmesinin sebebi Türkiye’de lisanssız olarak hizmet vermesidir. Türkiye’de iddaa oynatma lisansı olmayan online iddaa siteleri devlet tarafından erişime engellenmektedir. Hepsiiddaa bundan önce hepsiiddaa210 adresini kullanıyordu. Geçtiğimiz gün bu adresin engellenmesi ile yerini hepsiiddaa301 aldı.

Youwin üyeleri Hepsiiddaa 301 hesaplarına giriş için sadece bu adresi kullanabiliyorlar. Bundan farklı isimlerle piyasada adres görürseniz sakın giriş yapmayınız. Youwin’in şu andaki tek giriş adresi Hepsiiddaa301 ve bundan başka hizmet adresleri yoktur. Hepsiiddaa 301 sitesine üstteki link üzerinden üye olabilirsiniz. Youwin’e üye olduktan sonra ilk para yatırma miktarınıza göre 250 TL’ye kadar promosyon kazanabilirsiniz. Online iddaa deneyimini güvenle yaşamak istiyorsanız size bu siteyi öneriyoruz. Youwin iddaa sitesi hem eğlenmek hem de kazanmak adına sizin için biçilmiş bir kaftan.

Yazı etiketleri: youwin giriş • youwin yeni adres

7 Şubat 2016 Yazıldı Youwin – Hepsiiddaa

buton