Hepsiiddaa 308 – Youwin’in Yeni Giriş Adresi: Hepsiiddaa308.Com

Tüm Türkiye’nin bildiği ve tanıdığı en büyük iddaa sitelerinden birisi olan Hepsiiddaa 308’in giriş adresi umulmadık bir şekilde engellendi. Hepsiiddaa308  isimli iddaa sitesinin 11.05.2016 yılında giriş adresi değişti. Artık müşteriler siteye giriş yapabilmek için Hepsiiddaa 308 adresini kullanacaklar.Bir anda gelen bir engellemeden sonra Hepsibahs308 yetkilileri sitenin giriş adresini değiştirdi. Önceleri Hepsiiddaa 308 isimli iddaa sitesine girebilmek için www.hepsiiddaa305.com adresini kullanmaktaydınız. Ancak 11 Mayıs 2016 tarihinden itibaren bu adres güncellendi ve www.hepsiiddaa308.com oldu. Hepsiiddaa 308 üzerinden iddaa yapan kullanıcılar erişimi sağlayabilmek için yeni adresi kullanacaklar.Gelen bu engel, sadece giriş adreslerine yönelik olduğundan dolayı sitede yer alan üyeliklere, hesaplara, bakiyelere ve iddaalere hiç bir türlü zarar gelmemiştir. Eğer ki hesaplarınız da bir farklılık sezerseniz hemen Hepsiiddaa308’in üyelerine sunduğu 7/24 Canlı Destek Hattına bağlanarak sorunu beyan edin. Çözüm için sizinle canlı olarak iletişime geçeceklerdir. Hepsiiddaa 308’in yeni giriş adresine gidebilmek için veya alt yer alan yeşil butona da tıklayabilirsiniz.Hepsiiddaa 308 Neden Engellendi?
Bildiğiniz üzere ülkemizde iddaa sitesi açmak ve yönetmek yasa dışı olarak görülen bir iştir. Türkiye’de hizmet veren iddaa siteleri kendi ülkelerinde lisanslı ve yasal olsa da bu durum Türkiye’ye gelince işler değişiyor. Sebebini ise hemen açıklayalım. Ülkemizde iddaa adına hizmet veren sadece tek bir kuruluş vardır. Bu şirketin kim olduğunu ise hepiniz biliyor olmalısınız. İddaa şirketi iddaa oynatmanın tüm telif haklarına sahip olduğu için. 2. kişiler tarafından açılan ülkemizde kaçak iddaa sitesi olarak adlandırılıyor. 
Giriş adresleri engellenen online iddaa sitelerine giriş yapabilmek için DNS ayarlarınızı güncellemeniz veya yapılandırmanız gerekmektedir.Hepsiiddaa 308 gibi adres değişikliği yapan nin yeni giriş adreslerini sitemiz üzerinden güncel olarak öğrenebilirsiniz. iddaalarınizde bol talihler dileriz!

buton