Hidrabet Güvenilir Mi?

2015 yılının orta aylarında hizmete açılan hidrabet iddaa sitesi üyelerine siyah tonlarıyla göz yormayan bir tasarımla kaliteli bir hizmet sunuyor. Daha yeni açıldığı için hidrabet yeni adresi bulunmuyor. Hidrabet iddaa sitesine giriş yaptıktan   yaptıktan sonra ana sayfada yer alan ” Kayıt Ol ” bölümüne tıklayarak iddaa hidrabet’e üye olabilirsiniz.Üye olma işlemlerinizi tamamladıktan sonra yüksek iddaa promosyonları da kazanabilme ihtimaliniz mevcut. Hidrabet iddaa sitesi üyelerine sunduğu hizmetler ise şu şekildedir ;– Futbol iddaaları.
– Canlı iddaaler.seçenekleriyle hizmetlerini sunuyor. Hidrabet online iddaa kısmı biraz az da olsa şimdilik orta seviyededir.Biraz daha kapsamlı iddaa olanağı sağlamalı diye düşünüyoruz. .Malesef ki hidrabet iddaa sitesi mobil uyumlu değil.En kısa zamanda mobil kullanıcılar içinde mobil uyumlu iddaa siteleri arasına girmesini bekliyoruz. Hidrabet Lisanslı Mı?Hidrabet iddaa sitesinin lisansının hangi ülkeden olduğunu araştırmalarımız ve site üzerinindeki analizlerimiz sonucunda malesef hiçbir yerde lisans izine rastlamadık.Fakat hakkımızda kısmında ” PB-075 ” numaralı lisansa sahip olduklarını söyleselerde bunu kanıtlar bir sayfaya erişim sağlayamadık.– %100 oranında 500TL hoşgeldin promosyonu.
– %10 Havale promosyonu.
– %15 Cepbank promosyonu.
– %10 Kayıp promosyonu.
şeklinde promosyon ödülleri vermektedir.Hidrabet promosyon Çevrim ŞartlarıHidrabet iddaa sitesi ilk defa kayıt olaran üyelerine sunduğu 500TL için aradığı çevrim şartları ise ; aldığınız promosyonu minimum 2.00 orandan 10 defa çevirme şartı konuluyor.Hidrabet Para Yatırma SeçenekleriHidrabet iddaa sitesinin para yatırma ve para çekme bölümlerini incelediğimizde ;– Banka havalesi.
– Cepbank.seçenekleriyle  para yatırma imkanı sunduğunu görmekteyiz. Banka havalesi ile en az 50TL ve Cepbank ile de aynı şekilde 50TL para yatırma imkanı sunuyor. Para yatırma işlemleri 10 dakika ile 30 dakika arasında tamamlanıyor. Para yatırma işlemlerinde Banka havalesi ile %10 depozit promosyonu, Cepbank ile %15 depozit promosyonu kazanıyorsunuz.Hidrabet Para Çekme SeçenekleriÖdeme yöntemleri de aynı şekilde para yatırma yöntemleri gibi çok dar ve kısıtlı olan  hidrabet iddaa sitesi üzerinde sadece Banka havalesi seçeneği ile para çekme işlemi yapılabiliyor. Para çekme işlemi en az 100TL olarak belirlenmiştir. Ancak Para çekme süresi ise 24 saat olarak belirlenmiş. Hidrabet iddaa sitesinde ilerleyen günlerde ödeme yöntemlerinin sayısının artacağını ümit ediyoruz.Hidrabet Müşteri HizmetleriMalesefki hidrabet iddaa sitesi üzerinde canlı destek bulunmuyor. Bu büyük bir eksiklik olsada ilerleyen zamanlarda bu eksikliği düzeltceklerine eminiz.

buton