Hilbet 205 – Hilbet yeni giriş adresi Hilbet205.com

Hilbet Türkçe iddaa sitesinin erişim adresi TİB tarafından engellenince site adres değiştirmek zorunda kaldı. Hilbet yeni adresi Hilbet205.com oldu ve bu değişiklik üyelere mail yoluyla iletildi.

PronetGaming altyapısını ve Montenegro (Karadağ) lisansını kullanarak 2015 yılının son çeyreğinde Türk iddaa tutkunlarını misafir etmeye başlayan Hilbet iddaa sitesi, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı (TİB) tarafından adres engellemesi uygulamasıyla baş başa bırakıldı.
Türkiye’deki yayın hayatı boyunca bu tip engelleme hamleleriyle karşı karşıya kalan ve söz konusu engellemelere adres değişimiyle yanıt veren Hilbet iddaa sitesi, bu engellemede de farklı bir tavır ortaya koymadı ve Hilbet 205 olarak belirlediği güncel hilbet giriş adresini üyelerinin kullanımına sundu.
Sitenin gerçekleştirdiği adres değişikliğiyle beraber siteye girişte problem yaşayan üyelerin bu sorunu giderilmiş oldu.
Söz konusu sitenin giriş adresine yönelik olarak erişim engellemesi kararının alınması ve hilbet güncel giriş adresi olan Hilbet205.com domaininin devreye girmesi, TİB’le Hilbet arasındaki, daha doğrusu TİB’le yabancı merkezli iddaa siteleri arasındaki çekişmeyi bir kez daha gündeme getirdi.
Bahsi geçen sitenin de aralarında bulunduğu yabancı tandanslı iddaa sitelerinin çalışmalarını Türkiye’den sürdürmemeleri ve Türk yasalarına bağlı olarak faaliyet göstermemeleri nedeniyle yaşanan bu engelleme hamlelerinin pratikte ne kadar işe yaradığını hepimiz biliyoruz.
Son örnekte de gördüğümüz gibi; site yetkilileri, giriş adresine yönelik yapılan TİB engellemesini takip eden dakikalarda devreye girerek hilbet yeni giriş adresi olarak hizmet vereceği açıklanan Hilbet205.com domainini hizmete açıp TİB’in artık anlamsızlaşan uygulamasına gereken tepkiyi ortaya koydu.

Hilbet Para Yatırma promosyonları

Hilbet205.com güncel giriş adresini kullanarak siteye girdiğinizde; 250 TL Hoşgeldin promosyonu, %20 Kayıp promosyonu, %50 NETENT Yatırım promosyonu’nun yanı sıra siteye yapacağınız her yatırımda değişen oranlarda promosyon alabiliyorsunuz.
Sitenin para yatırımlarına yönelik olarak düzenlediği promosyonları incelediğimizde karşımıza; %15 Banka Havalesi – CepBank promosyonu, %25 PTT CepBank promosyonu, %8 ecoPayz – AstroPay – TL Nakit – Paykasa promosyonu şeklinde bir tablo çıkıyor.

Yazı etiketleri: hilbet giriş • hilbet yeni adres

29 Haziran 2016 Yazıldı Hilbet Haber

buton