Hiltonbets iddaa Sitesi

Hiltonbets iddaa sitesi 2015 yılında hizmete giren en yeni iddaa sitelerinden bir tanesi.Son zamanlarda özellikle pronet altyapısı ile kurulan Montenegro lisanslı olan ve otel ismiyle açılan site sayısında artış görünmekte.Hiltonbetsde bunların bir tanesi olup Türkiyedeki hiltonlarla hiçbir alakası bulunmamakta Amerkada bir hiltonla bağlantılı olduklarını söylemekteler.Hiltonbets tipik bir pronet sitesi olup spor iddaaları,canlı iddaa,gazino,canlı gazino,poker,sanal sporlar ve betongames oyunları bölümlerinden oluşmakta.

Hiltonbets Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Spor iddaaları bölümünde tüm pronetgaming altayapılı sitelerin sıkıntısı olan iddaa seçenekleri azlığı hiltonbetsdede karşımıza çıkmakta.Spor iddaaları bölümünde başta futbol olmak üzere pek çok dalda iddaa yapmanızın mümkün olduğu hiltonbets de iddaa oranları düşüklüğü dikkat çekiyor.Canlı iddaa bölümündede yine iddaa oranları düşüklüğü ve iddaa seçeneklerindeki kısıtllık sitenin dezavantajları.Pronetgaming altyapılı daha yüksek oranlı siteler piyasada bulunmakta.

Hiltonbets gazino,Canlı gazino ve Diğer Bölümler

gazino bölümününün neten slotlarından oluştuğu hiltonbets gazino da oldukça az slot oyunu sizlere sunulmuş.Canlı gazinoda ise xprogaming ve evulotion gazino sağlayıcıları hizme vermekte.Evulotion gazinoda bazı büyük sitelerde bulunan yan iddaaları vs bulunmamakta.Siteni diğer bölümlerinde ise pokerde klaspoker altyapısı ile hizmet veren başta poker oyunları olmak üzere tavla okey gibi oyunları oynayacağınız poker bölümü,sanal sporlarda sanal futbol ve sanal tenis,betongames çeşitlerinde ise bakara poker ve çarkıfelek bulunmakta.

Hiltonbets Canlı Yardım

Hiltonbets canlı yardım ekibi 7/24 hizmet vermekte olup sıcak ve samimi aynı zamanda çözüm odaklı kişilerden oluşmakta.Tüm pronet sitelerinde canlı yardımlar genellikle bilgili kişilerden oluşmakta ayrıca 7/24 hizmet vermekteler.Canlı yardım dışında siteye şu mail adreslerinden ulaşmanız mümkün.

Hiltonbets Para Yatırma

Hiltonbets sitesine banka havalesi ile minumum 100 tl,cepbank ile minumum 20 tl,ukash ile minumum 10 euro,ecocard ile minumum 20 tl ve neteller ile minumum 20 dolar yatırmanız mümkün.

Hiltonbets Para Çekme

Hiltonbets ile aşağıdaki yöntemlerle para çekmeniz  mümküm

  • Banka havalesi ile minumum 100tl.
  • Ecocard ile minumum 100 tl.
  • Neteller ile minumum 100 dolar.

Hitonbets promosyonlar

Hiltonbets sitesinin promosyonları şu şekilde.

  1. 2 Kademeli hoşgeldin promosyonu.Minumum 100 tl lik ilk yatırmınıza %50 oranında promosyon verilmekte.Bu promosyontan maksimum 500 tl promosyon alabilirsiniz.Bu promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 10 kez.2.yatırmınıza ise minumum 100 tl yatırmanız karşılığında %100 promosyon verimekte olup yine maksimum alabilceğiniz promosyon miktarı 500 tl.Bu promosyonun çevrim şartı en az 2.10 orandan 11 kez.
  2. Süper promosyon.İlk para yatırmanızda 5000 tl ve üstü yatırım yaparsanız direk 1750 tl promosyon vermekteler.promosyonun çevrim şartı en az 2.20 orandan 12 kez.
  3. %20 cepbank,%10 havale promosyonu.Cepbank yatımlarınıza %20 promosyon verilmekte olup günlük maksimum 800 tl promosyon alabilirsiniz.Banka havalesi ile para yatırmadada %10 oranında maksimum günlük 2000 tl alabilceğiniz promosyon sizi beklemekte.promosyonların çevrim şartı en az 2.00 orandan 12 kez.
  4. %20,%25,%30 haftalık canlı gazino discountu.Minumum haftalık 500 tllik canlı gazino kayıplarınızda bu discountan faydalanmanız mümkün.500tl-4999 tl arsı kayıplara %20,5000tl-14999tl arası kayıplara %25 ve 15000tl üzeri kayıplara %30discount verilmekte.Dicountn çevrim şartı bulunmamakta.
  5. %10 günlük netent gazino discountu.Günlük minumum 50 tl para yatırmış olmak şartı ile netent slotlarındaki kayıplarınızın %10 size iade edilmekte.Discountun çevrim şartı bulunmamakta.

Hiltonbets Genel Değerlendirme

Hiltonbets piyasada bulunan 20nin üzerindeki pronetgaming altyapılı siteye herhangi bir fark yaratamamış.Ne iddaa oranları nede promosyonlar yönünden önde olduğu söylenemez.Hatta pronette çok daha yüksek oranlı ve promosyonlu siteler bulunmakta.Hiltonbets promosyon çevrim şartlarıda oldukça ağır.Bunun dışında tüm pronetlerde olduğu gibi ödemeler konusunda herhangi bir sıkıntı yaratacaklarını düşünmüyoruz.Yinede yeni açılması nedeniyle dikkatli olunmasında fayda var.Sizinde hiltonbets hakkında düşünceniz varsa yorum kısmından paylaşabilrsiniz.

buton