Hiperbet %15 Havale promosyonu

Hiperbet , üyelerine 100 TL’ye kadar haftanın %15 Havale promosyonu veriyor. Eski veya yeni tüm Hiperbet üyeleri bu promosyontan faydalanabilir. promosyonu alabilmeniz için gerekli olan minimum tutarı 50 TL’dir. %15 Havale promosyonu promosyonundan alabileceğiniz maksimum promosyon tutarı ise 100 TL’dir.

Hiperbet üyelerinin bu promosyontan yararlanabilmesi için para yatırdıkları ödeme türünün Banka Havalesi/EFT olması gerekmektedir. Kredi kartı, Cep Bank, Ecocard ve Neteller ile para yatıran üyeler bu promosyontan yararlanamaz. Bu promosyontan haftanın her günü, gün için bir defa yararlanılabilir.
Hiperbet %15 Havale promosyonu çevrilebilir hale getirebilmeleri için almış olduğunuz promosyonunuzu oranların en az 1.50 olduğu spor iddaalarınde 10 defa çevirmeniz gerekmektedir. Yapmış olduğunuz kombinenizlerinizde oranı 2.00’dan daha düşük ise alacağınız iddaaler promosyon çevrimine dahil edilmez. Ayrıca kombine olarak yapacağınız kuponlarda en az bir musabakasın oranı 1.50 ve üzeri olması gerekmektedir. Toplam oranın ise 2.00 ve üzeri olması yeterli görülmektedir. Bunun dışında promosyonu gazino’da çevirmek isterseniz, promosyon miktarınızın 40 katı kadar iddaa yapmanız gerekmektedir.
Bu promosyon çevrim şartları yerine getirilmeden kullanıcılar; para çekimi, canlı gazino ve gazino bölümlerine aktarım yapamaz. en doğru adresi Hiperbet, süpheli durumlarda üyelerinden kimlik veya ikametini kanıtlayacak bilgiler isteyebilir.
Hiperbet iddaa sitesinde sunulmakta olan  %15 Havale promosyonu yalnızca Türkiye’den üye olan kullanıcılar ve Türkiye vatandaşı kullanıcılar için geçerlidir. %15 Havale promosyonu tanımlandıktan sonraki bir ay içersinde çevrim şartları tamamlanmalıdır. Aksi halde kullanıcıların aldığı promosyon iptal edilir.

buton