Hiperbet 21 – Hiperbet yeni adres Hiperbet21.com

Hiperbet online iddaa firmasının siteye giriş adresi olan Hiperbet8.com 30 Mayıs 2016’da engellendi. Bu gelişme üzerine Hiperbet iddaa sitesi yeni adresin Hiperbet21.com olduğunu üyelerine e-posta yoluyla duyurdu.

Hiperbet New World Times SA markası ve aynı ismi taşıyan Hiperbet sitesi 2011 yılından beri Türkçe olarak hizmet vermektedir. Geçen beş yıl içerisinde Hiperbet adresleri defalarca engellenmiştir. Hiperbet’in engellenmesinin sebebi Türkiye’de lisansı olmamasına rağmen Türkçe olarak Türk iddaaçilere yönelik hizmet vermesidir. Esasında Hiperbet sitesi Media Entertainment firmasının lisansı altında hizmet vermektedir. Yani herhangi bir illegal durum yoktur. Ama Türkiye’deki iddaa yasakları nedeniyle yasa dışı iddaa sitesi olarak kabul edilmektedir. Bu sebeple adresleri TİB tarafından engellenen Hiperbet dünden itibaren Hiperbet 21 üzerinden hizmet vermeye başlamıştır. Hiperbet giriş için yukarıdaki bağlantıya tıklayabileceğiniz gibi direkt olarak tarayıcınıza Hiperbet21.com yazarak siteye ulaşabilirsiniz.

Hiperbet yeni adresi üzerinden siteye ulaşarak yaparak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Eğer daha önceki hiperbet adreslerinde üyeliğiniz varsa aynı üyelik bilgileriniz yani kullanıcı adı ve şifrenizle Hiperbet21.com adresinde de hesabınıza girebilirsiniz. Hiperbet’e daha önceden üye olmadıysanız size iyi bir haberimiz var. Hiperbet’e üye olduktan sonra hesabınıza en az 40 TL yatırırsanız %100 promosyon kazanabilirsiniz. Eğer hesabınıza 300 TL yatırırsanız 300 TL promosyon kazanırsınız. Hiperbet üyeleri üzülmesin! Çünkü hiperbet mevcut üyelerini de haftalık promosyonları ve para yatırma promosyonları ile memnun ediyor. Detayları Hiperbet promosyon sayfasında bulabilirsiniz. En iyi iddaa siteleri blogumuzda yer alan Hiperbet bağlantılarını kullanarak daima güncel adreslere ulaşabilirsiniz.

Yazı etiketleri: hiperbet giriş • hiperbet yeni adres

31 Mayıs 2016 Yazıldı Hiperbet iddaa

buton