Hiperbet 8 – Hiperbet yeni adresi Hiperbet8.com

Hiperbet online iddaa sitesinin giriş adresi olan Hiperbet999.com engellendi. Hiperbet yeni adresi ise Hiperbet8.com oldu.

Türkiye’de güvenerek üye olabileceğiniz az sayıda iddaa sitesinden birisi olan Hiperbet 2011 yılından beri hizmet vermektedir. Spor iddaaları, canlı iddaaler ve gazino alanından markalaşmış bir site olan Hiperbet genç ve dinamik bir kadro ile hizmet vermektedir. Hiperbet iddaa sitesi kolay kullanılan arayüzü ve hızlı para yatırma çekme işlemleri sayesinde sektörde kısa sürede oldukça iyi bir konuma gelmiştir. Hiperbet iddaa sitesi yıllar içinde Türk oyuncu sayısını oldukça arttırmış ve doğal referanslar ile git gide daha büyük bir iddaa platformu haline gelmiştir.

Hiperbet giriş adresi olan Hiperbet999’un engellenme sebebi Hiperbet’in Türkiye’de bir online iddaa lisansı olmamasıdır. Aslında Hiperbet Curaçao iddaa lisansı ile dünya çapında online iddaa hizmeti verme hakkına sahiptir. Ancak ülkemizde yasalar sadece iddaa’nın online bayilerine internet üzerinden iddaa oynatma hakkı verdiği için Hiperbet adresleri sık sık engellenmektedir. Hiperbet 8 adresinin açılması da Hiperbet999’un engellenmesi sonrasında olmuştur. 18 Mayıs 2016 tarihinde gelen engelleme sonrasında artık Hiperbet giriş adresi Hiperbet8 olmuştur ve şu anda aktif olarak bu adres geçerlidir. Hiperbet’e üstteki butona tıklayarak engelsiz olarak giriş yapabilirsiniz.

Yazı etiketleri: hiperbet giriş • hiperbet yeni adres

19 Mayıs 2016 Yazıldı Hiperbet iddaa

buton