Hiperbet777.com – Hiperbet yeni adresi Hiperbet 777

Hiperbet Türkçe iddaa sitesinin Hiperbet177.com online giriş adresi 2 Şubat 2016 tarihinde TİB tarafından engellendi. Hiperbet177 adresinin engellenmesinin sebebi ise tıpkı diğer iddaa sitelerine olduğu gibi Hiperbet iddaa sitesine de illegal iddaa sitesi gözüyle bakılmasıdır.

Aslında Hiperbet firması hakkımızda sayfasında da bahsettiği gibi Media Entertainment N.V firmasının lisansı ile hizmet veren bir legal sitedir. Ancak Hiperbet firması Türkiye’de lisansa sahip olmadığı için yasa dışı iddaa sitesi olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle Hiperbet adresleri sıklıkla engellenmektedir. Hiperbet777 adresinin açılması ile şu an siteye girişte herhangi bir engel gözükmüyor. Ancak bu yeni adresi duymayan üyeler hala daha eski adrese girmeye çalışırlarsa başarısız olacaklardır. Böyle bir durum yaşayan üyelerin hiperbet kapandı mı gibi bir tedirginlik yaşamasına gerek yoktur. Çünkü Hiperbet 777 adresi üzerinden tüm hizmetinizi almaya devam edebilirsiniz.

Hiperbet iddaa sitesine üstteki link üzerinden üye olursanız 300 TL’ye kadar ilk üyelik promosyonu kazanabilirsiniz. Hiperbet ilk üyelik promosyonu ve diğer promosyonlarla ilgili detaylı bilgiye Hiperbet ana sayfasında ulaşabilirsiniz.

Yazı etiketleri: hiperbet giriş • hiperbet yeni adres

2 Şubat 2016 Yazıldı Hiperbet iddaa

buton