Hisarbet

iddaa Siteleri 24 Mart 2016, 17:41 Hisarbet

Hisarbet iddaa sitesi Montenegro lisansını almıştır. Canlı yardım hizmetleri, poker, canlı gazino, netent oyunları ile kullanıcılarına hitap etmektedir. Hisarbet iddaa sitesi 1 Aralık 2015 tarihinden itibaren Türkiye’de ki kullanıcılarına hizmet sağlamaya başlamıştır. Hisarbet sitesi ABD, İsrail, İngiliz Virgin Adaları, Flipinler ve Hollanda Antilleri’nden iddaa oynama imkanı sağlamamaktadır. Genel kural ve şartları kendi yetkisi altında bulundurmaktadır. Hisarbet.com sitesinin spor, gazino, poker iddaaları ana sekme üzerinde bulunmaktadır. Spor, gazino ve poker oyunlarını oynamak isteyen kullanıcılar siteye üye olmak zorundadır.

Üye kaydı sırasında verilen bilgilere dikkat edilmeli daha sonra bir sorun yaşamamak amacıyla yanlış bilgiler verilmemesi gerekmektedir. Hisarbet sitesi bu bilgilerin güvenliğine önem vermektedir. Ip kontrolu dahi yapmaktadır. Promosyon teklifleri, teknik güncellemer ve site özellikleri, tasarımı hakkına gerektiğinde müşterilerine bilgi vermek amacıyla ulaşmaktadır. 18 yaşının altındakilere siteye kayıt yapmamaktadır. Sitede günlük iddaa yapma limiti bulunmaktadır bu bilgileri canlı yardım dan öğrenme imkanını kendinde saklı tutar. Canlı destek hattı 7/24 müşterilerine çözüm bulmak amacı ile hizmet vermeye çalışmaktadır. Site üzerinde sıkça sorulan sorular butonu bulunmakta ve burada bazı sorunlar dile getirilerek çözüme kavuşturulmuştur.

Para yatırma seçenekleri

Banka havalesi ile para yatırma, cep bank ile para yatırma, tl nakit ile para yatırma, astropay ile para yatırma, ecopayz ile para yatırma, skrill ile para yatırma, bocash ile para yatırma seçenekleri bulunmaktadır. Para yatırma seçeneklerden hepsi ile 7 gün 24 saat para yatırma imkanı bulunmaktadır. Banka havalesi, cepbak ve tl nakit ile en az para yatırma miktarı 100 tl dir. Astropay ile 10 dolardır. Ecopayz, skrill ve bocash ile minimum para yatırma bedeli 20 tl dir. İşlem süreleri çoğunda hemen gerçekleşmekte olup bazı seçeneklerde 20 dakikayı bulabilmektedir.

Para çekme seçenekleri

Hisarbet sitesin para çekme seçenekleri olarak 2 adet çeşit sağlamaktadır. Bunlardan biri banka havalesi diğeri ise ecopayz seçeneğidir. En az para çekme bedeli 200 tl olup işlem süreleri ortalama 15 dakikadır. Para çekme talebi verildiği an çekilecek tutar hesaptaki bakiyeden düşülmektedir. Hesapta promosyon varsa promosyon çevrildikten sonra ya da iptal oldukten sonra para çekme hakkına sahip olursunuz. Para çekme işlemlerini her gün yapmakla beraber işlem sırasında bir sorun olursa para olduğu gibi hisarbet iddaa sitesindeki hesaba geri yatmaktadır. Hisarbet sitesi para çekme sırasında bir belge talep etmez ancak gereken durumlarda belge isteme ve bu eylemler gerçekleşmediği sürece para çekme işlemini durdurmakta yetkilidir.

promosyonlar

İlk üyelik promosyonu, spor iddaaları %10 – %15 para yatırma promosyonu, canlı gazino discount promosyonu ve netent discount promosyonu bulunmaktadır. İlk üyelik promosyonu olarak miktarın %50 sini en fazla 500 lirayla sınırlı kılar.

buton