iddaa Bozdurma – Kupon Satma

3104-

  iddaa Bozdurma – Kupon Satma

  Kupon satma ve iddaa bozdurma online iddaa siteleri sayesinde tanıştığımız bir özelliktir. iddaa kuponu satma özelliği sayesinde daha fazla riske girmek istemediğimiz zaman veya elimize bir fırsat geçtiğinde kuponu paraya çevirme talihımız vardır. Daha önce bir kaç uluslararası lider iddaa sitelerinde olan bu özellik zamanla diğer iddaa sitelerine de yayıldı. İleriki zamanlarda daha fazla siteye yayılacaktır.

  iddaa sitesi oynamış olduğumuz iddaalarımize, oynamış olduğumuz musabakaların gidişatına göre bir teklif sunar. Daha fazla riske girmeden bu fiyatı kabul edip kuponunuzu satabilirsiniz veya musabakasın sonucunu bekleyerek tutması halinde kupon kazancını alırsınız.

  Kuponunuza teklif edilen miktar musabakaların gidişatına göre dinamik olarak değişmektedir. Kuponunuzun kazanma talihı yükseldikçe kuponunuza teklif edilen fiyat da artmaktadır. Kuponunuz kaybetme riski arttığında ise, bu sefer kuponunuza teklif edilen fiyat azalmaktadır.

  Örneğin bir takımının kazanacağına iddaa yaptınız. iddaa yaptığınız takım gol atarsa, kuponunuzun tutma talihı arttığı için size teklif edilen fiyat bir anda yükselir. iddaa yapıp kazanır dediğiniz takım gol yediğinde ise iddaainize teklif edilen fiyat düşer ve kuponunuzu ancak çok düşük bir miktar ile bozdurabilirsiniz. Canlı musabakalar için kalan süre bu fiyatı etkilemektedir.

  İkinci bir örnek verecek olursak iddaa yaptığınız takım önde iddaainiz gelmek üzere musabakata ise son dakikalar. Eğer ki son dakikalarda bir sürpriz olup takımınız gol yerse kuponunuz kaybedecek. Daha fazla riske girmeden kuponunuzu kupon kazanç miktarından daha düşük bir fiyata ancak yinede karlı bir miktardan iddaa bozdurabilirsiniz.

   

  Aşağıda iddaa bozdurma – kupon satma özelliği olan Türkçe iddaa sitelerini bulabilirsiniz:

   

  buton