iddaa Hesabım Kapatıldı ne Yapmam gerekir ?

Bu sorunların başında gelen yani belkide en önemlilerinden biri hesabım kapatıldı şimdi ne yapabilirim sorusudur.
Bu sorun hepimizim başına gelebilecek sorunlardan olup sizlere bu durumla karşılaştığınızda neler yapabilirsiniz konusunda bilgiler vereceğiz.
Bu gibi durumla karşılaştığınız zaman yapmanız gereken ilk adım iddaa sitesiyle iletişime geçek olacaktır.
Bunun için  iddaa sitesinin canlı destek hattına genellikle  7/24 ulaşabilir durumdadır.iddaa sitesiyle iletişime geçtiğiniz taktirde kullanıcı bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde canlı destek hattına hesabınızın neden kapatıldığını sorabilir ve
bu konu hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinebilirsiniz.Genellikle hesap kapatılması veya hesap dondurulması gibi işlemler sitemizin güvenlik politikalarına uyulmaması gibi durumlarda uygulanır.Örnek olarak kendinize ait hesaba farklı ip’ler veya farklı cihazlardan erişim sağladıysanız, hesabınız öncelikli olarak güvenlik amacı ile dondurulur.Bu çoğunlukla yaşanan sorunların başında gelmektedir.
Çünkü kişi kullanıcı bilgilerini arkadaşlarıyla veya bir tanıdığıyla paylaşmış olabilir.Bilgileri alan kişi yada kişiler farklı ip adresi veya cihazlardan sitemize giriş yapıyor olabilir ve bu durumda hesabınız güvenlik amacı ile kapatılır.Diğer bir hesap kapatılma ve dondurulma sebebi ise birden fazla çoklu hesap açmanızdan kaynaklı olabilir.
iddaaseverlerin  genel olarak iddaa sitelerinin vermiş olduğu promosyon ve kampanyalardan birden çok kez faydalanmak adına hesap açarlar.
Bu sitenin güvenlik birimleri tarafından anlaşıldığı zaman hesaplarınızın tümü kapatılır. Çünkü kurallara uymamış olursunuz
Bunların dışında ve son olarak hesabınızın kapatılmasına sebep olacak neden ise sitemizde en başta hesabınızı açarken yanlış bilgiler vermenizden kaynaklanmaktadır.
Yanlış kullanıcı bilgileri vermeniz durumunda  bunlar hesap onayı sırasında anlaşılmaktadır.
Bu sebepden doğacak durumlardada hesabınız kapatılabilir.
Bu sebeplerden dolayı  hesabınızın kapatılmasını veya dondurulmasını istemiyorsanız, yukarıda saydığımız durumlara lütfen dikkat ediniz 

buton