iddaa Hoşgeldin promosyonu

140-

  iddaa Hoşgeldin promosyonu

  Hoşgeldin promosyonu bir diğer ismi ile ilk üyelik promosyonu adından da belli olduğu gibi bir sitenin yeni üye olan oyuncularına ilk para yatırma işlemlerine karşılık yüzde olarak verdikleri promosyonlardır.

  Türkiye iddaa piyasasına hizmet veren Türkçe iddaa Sitelerinin hemen hemen hepsi, üye olan her yeni oyuncusuna hoşgeldin promosyonu yani ilk para yatırma promosyonu vermektedir. Yabancı sitelerden oynayanlar için  bu promosyonun ingilizcesi “welcome promosyon” ve “sign up promosyon”dur.

  Hoşgeldin promosyonları belirli bir alt ve üst limite sahip olmak üzere yatıracağınız para yatırma miktarına yüzde olarak bağlıdır. Hoşgeldin promosyonları genellikle %100 oranında verilmektedir. Böylece ilk yatırdığınız para ikiye katlanmış olur. Bazı iddaa siteleri de %50 oranında hoşgeldin promosyonu vermektedir. Azda olsa %100’den daha yüksek oranda promosyon veren iddaa siteleride mevcuttur.

  Bir iddaa sitesine yeni üye olan ve hoşgeldin promosyonu alan oyuncunun iddaa hesabında yatırdığından daha fazla para olur. Bu sayede oyuncu daha uzun süre, daha fazla veya daha büyük miktarlar ile iddaa oynayarak kazanma talihını artırabilir.

  Şunu da hatırlatmak istiyoruz, eğer herhangi bir siteden hoşgeldin promosyonu alırsanız bunu çekmeden önce belli oranlarda ve belli miktarlarda çevirmeniz gerekir. Bu yüzden promosyon almadan önce şartlarını okumanızı tavsiye ediyoruz. Veya bizim sitemizde tanıttığımız promosyonlara bakabilirsiniz.

  Pekiya hoşgeldin promosyonunu nasıl alacaksınız. İlk para yatırmanıza karşılık yüzde olarak verildiğini belirtmiştik. Sitelerin bazısında para yatırırken promosyon almak istiyorum seçeneği çıkar. Eğer bu seçeneği tıklarsanız promosyonunuz otomatik olarak hesabınıza yansır. iddaa severlerin hoşuna giden promosyon verme şeklide bu şekilde anında ve otomatik olandır.

  Bazı iddaa sitelerinde ise ilk para yatırma işlemini yaptıktan sonra promosyonunuzu almak için e-mail göndermeniz veya canlı yardımdan talep etmeniz gerekmektedir.

  Hoşgeldin promosyonunu ilk iddaainizi yaptıktan sonra belirli bir zaman içersinde otomatik olarak yükleyen iddaa siteleri de vardır. Alacağınız promosyon hakkınızı/fırsatınızı kaçırmamak için promosyon şartlarını dikkatli okuyun veya sitemiz üzerinden bilgi alın.

  Aşağıda hoşgeldin promosyonu veren Türkçe iddaa sitelerinin listesini bulabilirsiniz.

  iddaa siteleri hakkında diğer oyuncularında görüş ve düşüncelerini okumak için forumumuza bakabilirsiniz.

  buton