iddaa Sitelerine Belge Göndermek Güvenilir Mi?

Belge İstemeyen iddaa SiteleriBilindiği gibi yabancı iddaa sitelerinde iddaa yapmak istediğinizde para çekebilmeniz için
sizden kimlik fotokopisi, ehliyet, ikametgah belgesi gibi bir sürü lüzumsuz ve gereksiz evrak talep etmektedir.Bu istenilen belgelerde, ilk kayıt oluşturuken verdiğiniz bilgiler ile uyuşmuyor ise güvenlik açısından ödemeleriniz yapılmamaktadır,iddaa sitesine belge göndermek zorundamıyım ?iddaa oynadığınız site para çekimleri konusunda belge talebinde bulunuyorsa mecburi göndermemiz gerekmektedir.
aksi halde ödemeniz yapılmaz ve kazandım derken kaybetmiş duruma düşersiniz.
Bu açıdan iddaa yapacağınız siteyi iyi seçmemiz gerekmektedir.
koşulsuz şartsız rahat iddaa oynayabilir paranızı çekebilirsiniz.Ayrıca Sitemiz güvenilir lisanslı iddaa siteleri listesindedir. Düzenli olarak denetlenmektedir.
Yani hem yatırım hem çekim işlemlerinde paranızın güvende olduğuna emin olabilirsiniz.
iddaa siteleri neden belge isterler?Her ne kadar Türkiye üzerinde kaçak iddaa olarak adlandırılsada, sitemiz kendi ülkesinde lisanslıdır ve belirli kurumlarca denetlenmektedir.
Türkiyede yasal olan talih oyunlarında olduğu gibi sitemizdede 18 yaşından küçüklerin iddaa yapması kesinlikle yasaktır.
Bu açıdan reşit olunup olunmadığını garanti altına almak için kimlik veya ehliyet belgesi talep edilebilmektedir. iddaa sitelerine belge göndermek güvenli mi?Evet, sitemize belge gönderdiğinizde içiniz rahat olabilir. Dediğimiz gibi sadece iddaa oynamak için doğru yaşta olup olmadığınızı kontrol etmekteyiz.

buton