iddaa Sitelerine Girmek İçin Gerekli Dns Ayarları

Genel 5 Mart 2015, 02:34 iddaa Sitelerine Girmek İçin Gerekli Dns Ayarları

Merhaba arkadaşlar xn--bahis-irketleri-e6c.com gelen itirazler üzerine “iddaa sitelerine giriş yapabilmek için dns ayarları” konumuzu açmaya karar verdik. Öncelikle bunun neden kaynaklandığını anlatayım Türkiye’de iddaa ve gazino oyunları yasak olduğundan Türkiye’den girişleri kapanmaktadır. Bu engelli açmak için iddaa kuruluşları örnek veriyorum siteadi.com Türkiye’ye girişi kapandığı zaman hemen siteadi1.com açıyorlar tekrar kapanırsa siteadi2.com açıyorlar bu şekilde önlem alıyorlar. Bunu sms yoluyla Türkiye’deki iddaa müşterilerine bildirmekteler. iddaa müşterilerinin aslında bunu aşmaları için çok basit bir yol var dns ayarlarını değiştirerek direk olarak siteadi.com adresine giriş yapabilirler. Kısa keserek konuya giriyorum.

Resimli şekilde 2015 yılına ait iddaa sitelerine giriş dns ayarlarını aşağıda göstereceğim.

Bilgisayarınızın sağ en alt kısmından wifi işaretine gelerek sağ tuş tıklayarak “Ağ ve Paylaşım Merkezi’ni Aç” tıklıyoruz. Sağ tarafta resimde gördüğünüz şekilde ve daha sonra yapmamız gereken. Açılan pencereden Bağlantılar kısmının yanındaki wifi tıklamak.

Yukarıdaki fotoğrafta gördüğünüz Wi-Fi tıkladıktan sonra sol alt kısımdan özellikler tıklıyoruz önümüze çıkan pencereden ise

Yukarıda gördüğünüz gibi seçili olan kısma tıklayıp özellikler basıyoruz ve dns ayarları penceresi geliyor. Ve aşağıdaki şekilde doldurmanız yeterli olacaktır.

Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra Türiye’den tüm iddaa ve gazino sitelerine rahatlıkla giriş yapabilirsiniz ve site adını yazmanız yeterli olacaktır. Bu konu hakkında sorunlarınızı bizi yorum olarak bildirmeniz yeterli olacaktır. Yasaklı iddaa sitelerine giriş yapabilmek için dns ayalarını değiştirmek yeterli olacaktır.

buton