iddaa21

iddaa21 2015 yılında hizmete girmiş en yeni iddaa sitelerinden bir tanesi.iddaa21 sitesinde curocou lisanslı olduklarını söylemekteler.Site tasarımsal olarak oldukça basit tasarlanmış olup iddaa21 de canlı gazino bulunmamakta.Özellikle yeni açılan sitelerin finansmanını görmek açısından canlı gazinonun var olması gerektiğini defalarca sizle paylaşmıştık.Bunun dışında sitede sadece üyelein kullanabildiği bir canlı yardım bulunmakta.Yani üye olmadan önce sorularımızı soracağımız bir canlı yardım ekip hizmeti iddaa21 de sunulmamış.Site genel anlamda sadece spor iddaaları ve canlı iddaaten oluşmakta.

iddaa21 Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Sitede spor iddaaları bölümünde futbol,hentbol,buz hokeyi,rugby,basebol ve basketbol bulunmakta olup bu bölümde isimler ingilizce isimleriyle yazmakta buda sitenin tam olarak türkçeleşmediğini göstermekte.iddaa oranları ise iyi diyebileceğimiz seviyelerde.Canlı iddaa bölümünde ise musabaka sayısı azlığı ve iddaa seçenekleri kısıtlılığı dikkat çekmekte.

iddaa21 Para Yatırma ve Çekme

Sitede banka havalesi,cepbank ve ecopayz simgeleri olsada analizlerimize göre sitede cepbank ve havale bulunmakta.Muhtemelen para çekim işlemleride banka havalesi ile yapılmakta.

iddaa21 promosyonlar

-100 tlye kadar %100 hoşgeldin promosyonu.Minumum 50 tl lik ilk para yatırmanıza %100 promosyon verilmekte olup alabileceğiniz maksimum promosyon miktarı 100 tl.promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 10 kez.

-%20 kayıp promosyonu.Son 48 saat içindeki minumum 100 tl lik kayıplarınıza %20 oranında geri ödeme promosyonu verilmekte olup promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 5 kez.Bu promosyona çevrim şartı koymak oldukça saçma.

-%100 majör ligler promosyonu.Türkiye,ingiltere,almanya,italya ve fransa liglerine musabaka başlamadan en az 15 dakika önce yapacağınız en az 50 tllik yatırmlarınıza en az 1.80 lik bu liglerden aldığınız iddaalerde bu promosyon verilmekte olup promosyonun çevrim şartı en az 2.00 orandan 10 kez.

iddaa21 Genel Değerlendirme

Hergün sayısı artan iddaa siteleri havuzuna eklenen iddaa21 e dikkatli yaklaşmakta fayda var.Yeni açılan sitelerde aradığımız bir çok kritere sahip değiller.promosyon uğruna yeni sitelere üye olan pek çok kişi ödeme alma konusunda sıkıntı çekebilmekte.Bu nedenle dikkatli olunmalı denenecekse bile küçük yatırımlarla denenmeli.Sizin için önderdiğimiz güvenilirlikleri onaylanmış siteleri sitemizin üst kısmında bulunan tavsiyelerimiz bölümünde bulabilirsiniz.

buton