iddaafaktör

iddaafaktör 2014 yılından beri hizmet vermekte olan bir site.Site Malta mga lisanslı.Bildiğiniz üzere Malta lisansı siteler için en güvenli lisans olarak bilinmekte.Site tasarımsal olarak kendine özgü bir tasarım kullanmakta olup orta kısım biraz küçük tutulmuş.Buda siteyi biraz daha karışık göstermiş.iddaafaktör de spor iddaaları,canlı iddaa,piyango,canlı tazı yarışı,poker,gazino ve canlı gazino bulunmakta.

iddaafaktör Spor iddaaları ve Canlı iddaa

Spor iddaalarınde futbol,tenis,basketbol,yüzme formula1 vb bir çok spor dalında iddaa yapmanız mümkün.Canlı iddaalerde ise müsabaka sayısı oldukça yeterli düzeyde olmasına rağmen iddaa seçenekleri açısından biraz kısıtlı.iddaa oranları ise ortalama seviyelerde.

iddaafaktör gazino,Canlı gazino ve Diğer Bölümler

Sitede gazino bölümünde çok çeşitli slotlar bulunmakta olup netent slotları ise vıp gazino bölümünde bulunmakta.Canlı gazinoda ise roulette,21 gibi oyunları canlı bir şekilde oynamanız mümkün.Sitede pek çok sitede bulunmayan piyango ve tazı yarışıda bulunurken diğer bir bölüm ise poker bölümü.

iddaafaktör Para Yatırma-Çekme

iddaafaktör özellikle bu bölümde oldukça kısıtlı kalmış.Dünyaca ünlü para yatırma yöntemlerinin pek çoğu sitede bulunmamakta.iddaafaktöre çeşitli bankalarla minumum 50 tl yatırmak mümkün paranızın hesaba geçme süresi ise 1 saat olarak belirlenmiş.Ukash ile anında para yatırma işlemi gerçekleşirken minumum para yatırma ise ukash için 20 tl.

iddaafaktörden para çekmek için banka havalesi ve ukashı kullanmanız mümkün.Banka havalesi ile minumum 100 tl çekebilirsiniz işlem süresi ise 24 saat.Ukash ile para çekmelerinizde ise minumum 60 tl ve işlem 1 gün içinde gerçekleşmekte.

iddaafaktör Canlı Yardım

Canlı yardım her gün 12.00 ile 22.00 arasında hizmet vermekte.Mail ile ulaşmak için ise [email protected]ör.com a mail atmanız gerekmekte.

iddaafaktör promosyonlar

Sitede pek çok promosyon bulunmakta olup bunlar bölümlere ayrılmış.Tüm promosyonlar şu şekilde.

-%50 hoşgeldin promosyonu.Bu promosyontan faydalanmak için minumum 100 tl yatırmanız gerekmekte olup alabilceğiniz maksimum promosyon miktarı 100 tl.promosyon çevrim şartı en az 1.80 orandan 5 kez.

-100 tl Cumartesi kombine promosyonu.Sadece Cumartesi günleri cepbank ile minumum 50 tl yatırarak bu promosyontan faydalanmanız mümkün.Kombineniz minumum 4 musabakatan oluşmalı herbir musabakasın oranı en az 1.60 olmalı ve bu kupona en az 50 tlilik iddaa yapıor olmalısınız aksi halde promosyontan faydalanamıorsunuz.Bu kombinenizin kaybetmesi halinde kombineye yatırdığınız miktar kadar yani %100 promosyon verilmekte.promosyon çevrim şartı en az 1.80 orandan 5 kez.

-Çarşamba-Perşembe 50 tl kombine promosyonu.Bu promosyontan faydalanmak için cepbankla minumum 100 tl yatırmanız gerekmekte.Minumum 50 tl lik her bir musabakasın oranı en az 1.60 olmak şartı ile 4 musabakalı kombinelerinizin kaybetmesi durumunda 50 tl promosyon verilmekte.promosyonun çevrim şartı en az 1.80 orandan 5 kez.

-%11 banka havalesi promosyonu.Banka havalesi ile 1500 tl-4999 tl arası %8,5000-14999 arası %10 ve 15.000 tl üzeri %11 promosyon verilmekte.promosyon çevrim şartı en az 1.80 orandan 5 kez.promosyonu almak için alt para yatırma limiti olan 1500 tl çok yüksek.

-Cuma ve Salı hariç her gün %10 cepbank promosyonu.Cuma ve salı günleri bu promosyon %20.Bu promosyonlarda minumum 100 tl yatırmanız gerekmekte.promosyonların çevrim şartı en az 1.80 orandan 5 kez.

-%5 ukash promosyonu.Ukah ile minumum 50 tl lik yatırımlarınıza %5 promosyon verilmekte.promosyonun çevrim şartı en az 1.80 orandan 5 kez.

-%160 ya varan kombine promosyonu.4 musabakalı kombinlerde %2 ve 30 musabakalı kombinlerde ise %160 promosyon verilmekte.Bu aradaki musabaka sayılarına göre kombine promosyonu oranları değişmekte.Kombinenizin kazanması halinde bu promosyon eklenmekte olup çevrim şartı bulunmamakta.

-%100 150 euro netent gazino promosyonu.Minumum 30 euro yatımlarınıza verilmekte olup alabilceğiniz maksimum promosyon 150 euro.promosyonun çevrim şartı 30 kez.

-%50 netent gazino 2.tarnsfer promosyonu.Netent için 2.defada ise 75 euroya kadar %50 promosyon verilmekte.promosyon çevrim şartı 30 kez.

-Cuma-Cumartesi-Pazar %30 gazino kayıp promosyonu.Bu günlerde gazinodaki kayıplarınızın %30 iade edilmekte.Maksimum 200 tl lik kayıplarınız karşılığı 60 tl promosyon verilmekte olup çevrim şartı en az 1.80 orandan 5 kez.Bu promosyona çevrim şartı konması saçma.

-200 euro poker başlangıç promosyonu.Poker oyunlarındaki ik 30 gününüz için oynadığınız ele göre puan kazanmaktasınız bu puanlarda paraya çevrilmekte.

-2 haftada bir %30 poker geri ödeme promosyonu.2 haftada bir kayıplarınızın %30 iade edilmekte olup alabilceğiniz minumum promosyon miktarı 35 tl maksimum ise 350 tl.promosyonun çevrim şartı en az 1.80 orandan 5 kez.

iddaafaktör Genel Değerlendirme

iddaafaktörde promosyonlar çok gibi görünsede bir çok promosyon gereksiz ve çevrim şartları çok yüksek.gazino ve pokerde ise euro kurunun baz alınması bir dezavantaj.Sitede güvenilir para yatırma ve çekme yöntemlerininde bir çoğu bulunmuyor.Bunların dışında site tasarımı olarak kendine özgü olması iyi lisansınıda Maltadan alması diğer iyi yönlerinden.Sizinde iddaafaktör hakkında bilginiz varsa bize yorum kısmından ulaştırabilirsiniz.

 

buton