İmajbet 7 – İmajbet’in Yeni Giriş Adresi: İmajbet7.Com

İmajbet iddaa sitesinin giriş adresi yapılan engellemeler sonucunda İmajbet 7 olarak değişmiştir. Artık İmajbet müşterileri eski adres olan İmajbet 7 yerine yeni giriş adresi olan İmajbet’i kullanacaklardır.İmajbet’in yeni giriş adresi olan İmajbet 7 ile ilgilisi yazımızda sizlere İmajbet iddaa sitesi, İmajbet’in neden engellendiği ve bu sitenin güvenilir bir iddaa sitesi olup olmadığı hakkında bilgi vereceğiz.İmajbet Neden Engellendi?
Bildiğiniz gibi Türkiye yasalarına göre yasa dışı sayılan iddaa sitesi olan İmajbet’e Türkiye’den üye olmak ve iddaa yapmak yasal değildir. Ülkemizin tek iddaa firması olan İddaa’nın oranlarının düşük olması, tek musabakaa iddaa yapamama ve fazla iddaa seçeneği olmamasından dolayı iddaa severler İmajbet 7 gibi iddaa sitelerine yönelmektedirler. Çünkü bu sitelerde tek musabakaa yüksek oranlar ile iddaa yapabilmeniz mümkündür.Bu siteler ülkemizde yasa dışı olarak nitelendirildiğinden dolayı Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından giriş adresleri belirli aralıklar ile engellenmektedir. DNS ayarı yaparak bu engellemelere takılmadan girişlerinizi sorunsuzca gerçekleştirebilirsiniz ya da sitemizden iddaa sitelerinin güncel giriş adreslerini takip edebilirsiniz.İmajbet Güvenilir mi?
Ülkemizdeki iddaa piyasasına yeni giriş yapmış olan İmajbet 7 iddaa sitesini incelediğimizde oranların ve iddaa seçeneklerinin iyi olduğunu görmekteyiz fakat henüz yeni bir site olmaları dolayısıyla pekte yorum yapamıyoruz. Size tavsiyemiz İmajbet’te iddaa yapmaya karar verdiyseniz küçük yatırımlar yaparak bu siteyi test edin.
İmajbet’in yerine ülkemizde uzun sürelerdir hizmet veren ve sitesinde iddaa yapmanızı öneririz. Yazıların üstlerine tıklayarak sitelerin 500TL’yi bulan promosyonlarını görüntüleyebilir ve üye olabilirsiniz.iddaalarınizde bol talih dileriz.

buton