Jest Poker Canlı gazino Klas Poker

Klas Poker 4 Şubat 2015, 15:00 Jest Poker Canlı gazino Klas Poker

Merhabalar arkadaşlar bu yazımda sizlere canlı gazino sitesi olan ve klas poker ait olan jest poker hakkında bilgiler vereceğim kısaca bahsetmek gerekirse jest poker giriş adresi bilgileri , jest poker promosyonları hakkında bilgiler ve genel itibariyle jestpoker.com için yapılan itirazleri aşağıda bulabilirsiniz. Jest Poker’in servis sağlayıcı firması KlasGaming bilmeyenler için söylüyorum KlasGaming firması Poker-klas Gaming Network poker serverlere hizmet vermeye 2005 yılında klas poker adıyla başlamıştır. Jest poker sitesinde POKERKLAS GAMİNG NETWORK ağında bulunan bir güvenli poker canlı gazino sitesidir.

Neden Jest Poker’de Oynamalıyım

Jest poker %50 Rakeback ve %20 Discount veriyor.Canlı gazino’da yapılan kayıplarımız için verilen parada el sayısı şartı yoktur. Discountlar gece hesaba otomatik olarak geçmektedir.Yatırılan discount direk çekilebilir veya Canlı gazinoda kullanılabilir.Pazartesi ve perşembe günleri ilk yatırımlarımıza %10 para yatırma promosyonu verilmektedir. Biriktirdiğiniz Rakebackler 1000 TL’ye ulaşır ulaşmaz 250 TL hesabınıza yatırılıyor Jest Poker sitesinde.

Jest Poker Akbank  , İş Bankası , Ziraat Bankası , Halk Banka , Deniz Bank , Finans Bank , Yapıkredi Ve Vakıf Bank bankaları ile çalışmak yapmaktadır. Jest Pokerde Yatırım ve Çekim İşlemleri En geç 5-30 dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir. Türkiye’den www.jestpoker.com sitesine giriş yapılamıyor. Türkiye’ye kapalıdır JestPoker.Com jest poker giriş yapabilmek için www.jestpoker1.com giriş yapmanız gerekmektedir.

buton