Jetbull

iddaa Siteleri 28 Mart 2016, 22:20 Jetbull

İlginç bir işlem platformuna ya da diğer bir ifade ile eğlenceli bir işlem platformuna sahip olan jetbull, C44411 kayıt numarası ile Malta’da faaliyetlerini sürdüren bir firma olarak görülmektedir. Malta oyun komisyonu tarafından verilen LGA/CL2/497/2008 lisans numarası ile hizmetlerini sürdüren jetbull, oddsmatrix ltd şti tarafından yönetilen bir sitedir. Micro gaming teknik alt yapısı ile everymatrix ve evolution gaming teknik alt yapılarının kullanıldığı sitede, anlaşılır bir işlem platformu bulunmaktadır.

Jetbull Hizmetleri

Spor iddaaları, sanal oyun çeşitleri, canlı iddaaler, slot oyunları ve canlı gazino oyunları, jetbull hizmetleri arasında bulunmaktadır. Her bir kategori kendi başına bir bölüm olmak ile birlikte, alt seçeneklerden meydana gelmektedir.

Jetbull Spor iddaaları

Sıradaki karşılaşmalar, şimdi canlı, canlıda bugün, popüler karşılaşmalar, tüm oranlar gibi ilginç başlıkların yer aldığı jetbull spor iddaaları, ideal oranlara sahip bulunmaktadır. Tüm oranlar başlığının altında 20’ye yakın spor dalı kullanıcılara sunulmaktadır. Kolaylık olarak getirilen sıradaki karşılaşmalar bölümünde ise, 24 saat içerisinde ya da en fazla 48 saat içerisinde oynanacak rutin karşılaşmalara rastlamak mümkündür. Aynı bölümde yer alan canlı da bugün bölümünde ise, başlayacak olan ve programa dahil edilen tüm canlı karşılaşmalar yer almaktadır.

Jetbull Canlı iddaaları

Jetbull canlı iddaaları, canlı genel bakış başlığı altında sunulmakta olup, bu başlığın altında canlı iddaaler bölümünde yer alan tüm spor dallarına ve bu spor dalları içerisinde yer alan canlı iddaa seçeneklerine yer verilmektedir. Jetbull canlı iddaaları, diğer sitelere göre daha fazla spor dalının içermektedir. Futbol, tenis, basketbol, buz hokeyi, masa tenisi, hentbol, salon futbolu, voleybol ve snooker karşılaşmaları canlı iddaaler bölümüne dahil edilmiştir.

Jetbull Canlı gazino

Jetbull canlı gazino bölümünde, poker ve baccarat ile black jack ve roulette oyunları bulunmaktadır Her bir oyunun farklı masa ve limitleri bulunmakta olup, oyunlarda gerçek kuripiyeler oyunculara eşlik etmektedir. Türkçe roulette, europen roulette, gazino live holdem, gazino holdem, three card poker gibi oyun çeşitleri, jetbull canlı gazino bölümünde yer almaktadır.

Jetbull promosyonları

35 euro değerindeki reload promosyonu %50 oranına sahip ve 75 euro değerindeki spor iddaaları hoş geldin promosyonu, 10 euro bedelli multi promosyon ve canlı gazino oyunlarına verilen canlı gazino geri dönüş promosyonu, jetbull promosyonları arasında bulunmaktadır. Yeni üye olanlara verilen hoş geldin promosyonu ise, 150 euro değerinde ve %100 oranında bulunmaktadır.

Jetbull Ödeme Yöntemleri

Para yatırma ve para çekme işlemlerinde kullanılan jetbull ödeme yöntemleri, visa, neteller, Mastercard, paysafe card, maestro, webmoney, banka havalesi, dotpay, trustly yöntemlerinden meydana gelmektedir. Jetbull ödeme yöntemlerinin seçilmesinde ya da belirlenmesinde ülke seçimi ve para birimi seçimi yapılması gerekmektedir. Ülke seçiminde Türkiye bulunmak ile birlikte, para birimi bölümünde Türk lirası bulunmamaktadır. Buradan yapılan filtreleme işlemlerinde, uluslar arası alanda kullanılan tüm ödeme yöntemlerinin jetbull tarafından desteklendiği görülmektedir.

 

buton