Jojobet 10 Yeni Giriş Adresi Jojobet10.com

Jojobet iddaa sitesinin giriş adresi Jojobet 10 olarak değişmiştir. Jojobet10 yeni adresine giriş yapmak  için  ya da yukarıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Jojobet‘in giriş adresleri 25.06.2016 tarihinde TİB tarafından engellenmiştir. Engellemenin ardından sitenin adresi değiştirilmiş ve Jojobet10.com üzerinden müşterilerin giriş yapması sağlanmıştır. Eğer Jojobet’e giriş yapmakta zorlanıyorsanız konumuzun altındaki butona tıklayarak hızlı ve kolay bir şekilde siteye giriş yapabilirsiniz.
Peki, Neden Engellendi?
Jojobet 10 , 2015 yılının başlarından bu yana hizmet vermektedir. Gerek verdiği promosyonlarla gerekse de tek musabakaa canlı iddaa yapma talihı vermesi nedeniyle binlerce Türk üyeye sahiptir. Ancak ülkemizdeki yasalara göre Jojo bet’te daha doğrusu İddaa dışında tüm iddaa sitelerinde iddaa oynamak yasaktır. Bundan dolayı da zaman zaman kaçak iddaa sitelerinin giriş adresleri engellenmektedir. Bu ilk bakışta kötü bir olay gibi görünse de iddaa siteleri bu sorunun da çözümünü bulmuş durumdalar. Giriş adresleri TİB tarafından engellenen iddaa siteleri, hemen yeni bir adres oluşturmak ve üyelerinin bu adres üzerinden siteye giriş yaparak iddaa yapmasını sağlamaktadır.  TİB tarafından engellendiği için hemen yeni bir adres oluşturmuş ve üyelerinin bu adres üzerinden iddaa heyecanına devam etmesini sağlamıştır. Siz de Jojo’ya giriş yapmakta sorun yaşıyorsanız aşağıdaki butona tıklayabilir ve hızlı şekilde Jo jobet’e giriş yapabilirsiniz.
NOT: Eğer daha önce  üye olmadıysanız aşağıdaki butona tıklayabilir ve siteye üye olabilirsiniz. Üstelik üye olmanızın şerefine ilk para yatırma işleminizde %100 promosyonta sizleri bekliyor!Son günlerde git gide sayılarıa artan iddaa siteleri ile birlikte artık iddaa severler hangi iddaa sitesinin güvenilir hangisinin ise dolandırıcı olduğuna emin bir şekilde karar veremezken, biz kaçak iddaa ailesi olarak sizlere bu konuda en açık ve en doğru bilgileri sunacağız.Öncelikle bu iddaa sitesini incelediğimizde Pronet iddaa portalına dahil olan Jojo bet, Türkiye’nin en güvenilir ve popüler iddaa siteleri ile aynı kuruluşa bağlıdır. Malta Gambling tarafından lisanslandırılan ve yine yanı ülkenin yasaları ile denetlenen bu iddaa sitesi, düzenli ödeme yapan, güvenilir ve profesyonel bir iddaa sitesidir.Yine de tam emin olmak adına bizler para yatırdık, iddaa yaptık ve kazandık. Kazancımızı çekme talebi verdiğimizde sorunsuzca ödeme aldık. Güvenle para yatırabilir ve iddaa yapabilirsiniz.iddaalarınizde bol talih dileriz ?Eğer ki Jojobet’e ilk kez üye oluyorsanız 400 TL’ye kadar ki yapacak olacağınız ilk para yatırma işlemine karşılık %100 olarak 400 TL promosyon alabilirsiniz. Hoşgeldin promosyonu adı altında ki bu promosyondan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey şimdi Jojobet’e üye olarak para yatırma işlemi yapmak. Para yatırımı yapmanızın ardından 400 TL’ye kadar %100 hoşgeldin promosyonunuzu canlı destekten talep edebilirsiniz.Jojobet Kazandırıyor!Jojobet’te ki iddaa seçeneklerinden haberdar mısınız? Yasal İddaa’da  bulunmayan bir çok özellik Jojobet’te mevcut. Her musabakaa canlı iddaa yapabilirsiniz. Üstelik yaptığınız tüm iddaalerde musabakasın yanına ek musabaka ekleme zorunluluğu yok. Dilediğiniz musabakaa tek musabaka iddaa yapma özelliği Jojobet’te.Jojobet 10 nasıl üye olunur yeni giriş adresi engelsiz giriş. Jojobet en güvenilir iddaa siteleri sıralamasında yer almaktadır. Avrupa’da öncü iddaa sitelerin biridir. Siz de jojobet’e üye olarak kazanmaya başlayabilirsiniz. En iyi oranlar yüksek promosyonlar hızlı para çekme işlemleri jojobet’te. Ayrıca 30.05.2016 tarihinde yapılmış olan engelleme sonrasında aktif olan tek adres olan Jojobet 10’u kullanabileceksiniz. Bunun dışında ki adreslerden lütfen giriş yapmayın.

buton