Jojobet 200 TL İlk Üyelik promosyonu

Jojobet iddaa sitesi, yeni kayıt gerçekleştirip ilk defa para yatırımı yapan üyelerine %100 oranında 200 TL ilk üyelik promosyonu vermektedir. Sadece ilk defa para yatırımı yapacak olan Jojobet üyeleri bu promosyontan yararlanabilir. 200 TL ilk üyelik promosyonu alabilmeniz için en az para yatırma tutarı 50 TL olmalıdır. 200 TL ilk üyelik promosyonu alabileceğiniz maksimum promosyon tutarı ise 200 TL olarak belirlenmiştir.

Jojobet’in yapmış olduğu 200 TL ilk üyelik promosyonu, sadece ilk defa para yatırımı yapacak olan üyelere tanımlanabilir. Jojobet üyelerinin bu promosyontan yararlanabilmek için ilk yatırdıkları ödeme türü Banka Havalesi ya da CepBank olmalıdır. Her üye bu promosyontan yanlızca bir defa yararlanılabilir.
Jojobet 200 TL ilk üyelik promosyonu aldıktan sonra para çekme işlemi yapabilmeniz için almış olduğunuz promosyonunuzun 10 katı kadar minimum 1.80 orandan ve yatırmış olduğunuz ana paranızın bir kez minimum 1.30 orandan çevirmeniz gerekmektedir. promosyon çevriminizi tamamlamadan para çekimi veya hesaplar arası transfer yaparsanız promosyonunuz ve promosyonunuzdan doğmuş olan kazançlar iptal edilir. 200 TL ilk üyelik promosyonu çevriminde Alt/Üst, Tek/Çift gibi aynı musabakaa yapılan iki olasılıklı iddaaler ve sanal iddaaler kabul edilmeyecektir.
Jojobet  sitesinde sunulmakta olan ilk üyelik promosyonu yalnızca Türkiye’den üye olan kullanıcılar ve Türkiye vatandaşı kullanıcılar için geçerlidir.
Bu kurallara ek olarak Jojobet genel kural ve şartları geçerlidir.

buton