Jojobet 3 – Jojobet’in Yeni Giriş Adresi: Jojobet3.com

Jojobet’in güncel giriş adresinin tanıtım sayfasına ulaşmak için
Türkiye’de uzun süredir hizmet veren ve bünyesinde binlerce iddaaçi bulunduran Jojobet iddaa sitesinin giriş adresi engellenmiştir. Artık Jojobet üyeleri eski adres olan Jojobet 2 yerine yeni ve en güncel adres olan Jojobet 3‘ü kullanacaklardır.
Jojobet’te giriş adresi dışında başka değişiklik olmamıştır. Hesaplar, bakiyeler, iddaaler aynı eski sitede olduğu gibi sorunsuzca yeni sitede de devam etmektedir.
Jojobet 3’e giriş yapabilmek için dilerseniz , dilersenizde aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.Jojobet Neden Engellendi?Uzun süredi Avrupa iddaa siteleri kullanan iddaa severlerin yakından tanıdığı olay şudur ki bu iddaa sitelerinin giriş adresleri zaman zaman engellenmektedir. Bunun sebebi ise bildiğiniz üzere Türkiye’de hizmet veren ilk ve tek iddaa şirketi İddaa’nın dışında ki tüm şirketlerin yasadışı olarak kabul edilmesidir.Maalesef ki İddaa’da ki düşük oranlar ve tek musabakaa iddaa yapılamamasından dolayı Türk iddaaçiler artık yabancı iddaa sitelerine üye olarak tek musabakaa iddaa, yüksek oranlar ve canlı iddaa gibi bir çok olumlu durumdan yararlanabiliyorlar. TİB, yani Türkiye İletişim Başkanlığı bu sitelere erişimin kesilmesi adına giriş adreslerine engellemeler yapmaktadır fakat çok kısa bir sürede yeni giriş adresi açarak üyelerinin sitelerine sorunsuzca erişebilmesini sağlamaktadır.Bu engellemelere hiç takılmadan iddaa sitelerine sorunsuzca erişim sağlayabilmek için DNS ayarı yapabilirsiniz. Arama motorlarında “DNS ayarı nasıl yapılır” şeklinde arama yaparak yüzlerce sonuç bulabilirsiniz.Jojobet Hoşgeldin promosyonuJojobet 3’e ilk kez üye oluyorsanız ilk para yatırma işleminiz için 200 TL’ye kadar %100 hoşgeldin promosyonu alabilirsiniz. Üstelik promosyonun çevirim şartları oldukça kolay olduğu için rahatça nakite çevirebilmeniz mümkün.Jojobet 3 gibi adres değişikliği yapan tüm iddaa sitelerini, xn--bahis-irketleri-e6c.com adresinden güncel olarak takip edebilirsiniz. iddaalarınizde bol talih dileriz.

buton