Jojobet 6 – Jojobet’in Yeni Giriş Adresi: Jojobet6.Com

Türkiye pazarında yer edinmiş ve kaliteli arasında tanıttığımız Jojobet iddaa sitesinin yeni giriş adresi Jojobet 6 olmuştur. Artık Jojobet iddaa sitesi müşterileri eski adres olan www.jojobet5.com yerine yeni adres olan www.jojobet6.com‘u kullanacaklardır.
Bundan sonra ki girişlerinizde yeni giriş adresi olan Jojobet 6’yı kullanmalısınız.
Jojobet’in giriş adresinin engellenmesinin ardından kısa sürelide olsa bir çok müşteri siteye erişim problemi yaşadı fakat Jojobet yetkilileri kısa sürede yeni giriş adresi olan Jojobet 6’yı yayınladılar. Yeni adresin yayınlanmasıyla birlikte siteye sorunsuzca erişim sağlayabilirsiniz.
Jojobet 6’da adres değişikliği dışında başka bir değişiklik olmadığını bildirmek isteriz. Hesaplar, bakiyeler, iddaaler ve oranlar aynı Jojobet 5’te olduğu gibi yeni adreste de devam etmektedir.
Jojobet’in yeni giriş adresi olan Jojobet 6’ya giriş yapmak için ya da alttaki butonu kullanabilirsiniz.Jojobet Neden Engellendi?
Bildiğiniz üzere Türkiye’de uzun yıllardır hizmet veren ilk ve tek iddaa sitesi İddaa’dır. Bu firmada oranların düşük olması ve tek musabakaa iddaa yapamama gibi durumlardan dolayı bir çok Türk iddaa sever Jojobet gibi yabancı iddaa sitelerine yönelmektedirler. Bu iddaa siteleri Türkiye sınırları içerisinde yasa dışı sayıldıklarından dolayı TİB (Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı) tarafından giriş adreslerine engellemeler yapılmaktadır. iddaa siteleri ise yeni giriş adresleri yayınlayarak tüm müşterilerinin sorunsuzca giriş yapabilmesini sağlamaktadır.Jojobet 6 gibi adres değişikliği yapan tüm iddaa firmalarını sitemiz üzerinden güncel olarak takip edebilirsiniz. iddaalarınizde bol talih dileriz.

buton