Justinbet 11 – Justinbet giriş Justinbet11.com

Justinbet iddaa sitesinin www.justinbet77.com adresi 5 Mayıs 2016 Perşembe günü engellendi. Justinbet yeni adresi olarak Justinbet11.com belirlendi.

Netzone B.V. firmasının bir markası olan Justinbet.com internet üzerinden online iddaa oynayabileceğiniz bir iddaa sitesidir. Curaçao lisansı ile hizmet veren Justinbet birkaç yıldır Türkçe olarak hizmet veriyor. Türkiye’de iddaa oynatma lisansı bulunmamasına rağmen Türkçe olarak hizmet veren Justinbet sık sık TİB tarafından erişim engeline tabi tutuluyor. Justinbet giriş adresleri bu sebeple engelleniyor. Son engelleme Justinbet77 adresine geldi ve onun yerini Justinbet 11 aldı.

Justinbet iddaa sitesinde iddaa, canlı iddaa, gazino, canlı gazino ve sanal iddaa alanlarında iddaa oynayabiliyorsunuz. Justinbet’e daha önce üye olduysanız aynı üyelik bilgilerinizle www.justinbet11.com adresinde hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Justinbet’e henüz üye değilseniz üstteki butona tıklayarak üye olabilirsiniz. Sitemizdeki bağlantıya tıklayıp Justinbet’e üye olursanız 500 TL’ye kadar %100 hoş geldin promosyonu kazanabilirsiniz. Bu promosyontan yararlanabilmek için hesabınıza en az 100 TL yatırmanız gerekmektedir.

Yazı etiketleri: justinbet giriş • justinbet yeni adres

6 Mayıs 2016 Yazıldı Justinbet Haber

buton